«Крок у майбутнє»

60790128_358890911498970_2100521474858156032_n

24 травня 2019 року в районному будинку культури відбулося районне свято талановитих дітей Богуславщини «Крок у майбутнє» – свято інтелекту, гордості й таланту. Переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт – учнів Малої Академії Наук, творчих конкурсів, виставок-конкурсів, фестивалів учнівської творчості та юних спортсменів щиро привітали та висловили подяку батькам депутат Київської обласної ради Віктор Луценко,  голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Старенька, голова районної ради Володимир Замирайло, заступник голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата та начальник відділу освіти Богуславської районної державної адміністрації Оксана Поліщук.


У своєму виступі Ірина Старенька  відзначила: «Сьогодні ми відзначаємо саме тих дітей, які досягли значних успіхів у навчанні, усіх тих, хто реальними справами примножує славу нашої рідної Богуславщини, які своєю сумлінною працею підтвердили, що Україна має майбутнє. Це - майбутня еліта нашої держави. Ці діти представляють наш  край на всіх рівнях інтелектуальних змагань, продемонструвавши  відмінні знання і виборовши перемоги».



За загальними результатами II (обласного) етапу учні Богуславщини вибороли   26 призових місць з них:
І місць – чотири
- з правознавства  -  Орло Олена, учениця 9 класу, Коваленко Іван, учень 11 класу Богуславської СШ №1(вчитель Івченко Катерина Андріївна);
-з історії  - Кальсін Дарина, учениця 8 класу Богуславської СШ №1(вчитель Тихопій Наталія Миколаївна);
- з трудового навчання – Голосний Віталій, учень 10 класу Дибинецького НВК (вчитель Назаренко Семен  Сергійович).
ІІ місць – п’ять
- з астрономії - Коваленко Іван, учень 11 класу та Миргородський Владислав, учень 10 класу Богуславської СШ №1 (вчитель Сиротенко Володимир Миколайович);
- з історії - Орло Олена, учениця 9 класу Богуславської СШ №1 (вчитель Василенко Тетяна Григорівна);
- з правознавства - Зайцева Поліна, учениця 10 класу Богуславської СШ №1(вчитель Івченко Катерина Андріївна);
- з географії - Потьомкіна Юлія, учениця 11 класу Богуславського НВК (вчитель Притула Ірина Володимирівна).
ІІІ місць – сімнадцять
- з хімії - Хижняк Ірина, учениця 10 класу Богуславської СШ №1 (вчитель Серба Надія Вікторівна), Орло Олена, учениця 9 класу, Сіваченко Альона, учениця 8 класу Богуславської СШ №1 (вчитель Федусенко Валентина Миколаївна);
– з фізики - Коваленко Іван, учень 11 класу, Миргородський Владислав, учень 10 класу, Кутовий Денис, учень 9 класу Богуславської СЗОШ №1 (вчитель Сиротенко Володимир Миколайович);
- з математики - Лісовенко Олександр, учень 11 класу Богуславського НВК
( вчитель Лісова Людмила Петрівна), Король Анастасія, учениця 10 класу Богуславської СШ №1 (вчитель Тропотяга Галина Олександрівна);
– з історії - Старенька Юлія, учениця 11 класу, Пермяков В’ячеслав, учень 10 класу Богуславського НВК ( вчитель Гресько Алла Олексіївна);
– з біології - Коваленко Варвара, учениця 10 класу Богуславської ЗОШ №2 (вчитель Чередніченко Олександр Володимирович), Алданова Дарина, учениця 9 класу Богуславської СШ № 1(вчитель Ткаченко Наталія Олександрівна);
- з трудового навчання (технічні види праці) - Масюк Володимир,учень 9 класу Киданівського НВК (вчитель Романченко Андрій Іванович)
(обслуговуючі види праці) - Куліченко Катерина, учениця 9 класу Богуславського НВК (вчитель Байбуз Людмила Федорівна);
- з  географії - Кислий Володимир, учень 10 класу Богуславської СЗОШ №1 (вчитель Герасименко Наталія Миколаївна);
– з інформаційних технологій - Данілова Марія, учениця 9 класу Богуславського НВК «ЗОШ №3-гімназія» (вчитель Мацаєнко Сергій Васильович) ;
-з економіки – Зябко Ілона, учениця 11 класу Саварського НВК (вчитель Петрик Микола Павлович).
На обласні відбірково – тренувальні збори потрапили 3 учнів району:
Орло Олена ( з правознавства), Кальсін Дарина (з історії),- учні Богуславської СШ №1 та Голосний Віталій ( з трудового навчання)- учень Дибинецького НВК. Орло Олена приймала участь  у ІV (Всеукраїнському) етапі і показала високий результат.
Науково-дослідницькою  роботою МАН в районі було охоплено 26 учнів.
У  І  етапі  конкурсу – захисту МАН переможцями та призерами стали 23 учнів. До участі  у  ІІ (обласному) етапі було направлено 13 робіт.
З них переможцями стали 10 учнів :
ІІ місць - 2
Коваленко Іван, учень 11 класу Богуславської СЗОШ №1 (вчитель Рябошапка Ольга Миколаївна),
Гайтан Юлія, учениця 10 класу Богуславської СЗОШ №1 (вчитель Стеценко Олена Дмитрівна).
ІІІ місця - 8
Старенька Юлія, учениця 11 класу Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3 - гімназія»  ( вчитель Гресько Алла Олексіївна);
Красюк Максим, учень 10 класу Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3 - гімназія»  ( вчитель Мацаєнко Сергій Васильович);
Король Анастасія, учениця 9 класу Богуславської СЗОШ №1 (вчитель Жмайло Ірина Григорівна);
Педченко Євгеній, учень 9 класу Богуславської СЗОШ №1 (вчитель Поліщук Тетяна Анатоліївна);
Сидоренко Тетяна, учениця 11 класу Богуславської СЗОШ №1 (вчитель Самойленко Галина Петрівна).
Вершута Юлія, учениця 11 класу Богуславської СЗОШ №1 (вчитель Гайдаєнко-Петренко Софія Миколаївна).
Новік Олександр, учень 9 класу Богуславської СЗОШ №1 (вчитель Поліщук Тетяна Анатоліївна)
Самойленко Олександра учениця 9 класу Хохітвянського НВК ( вчитель Степанова Ольга Петрівна).
За загальними результатами II (обласного) етапу учні Богуславщини вибороли   26 призових місць з них:
І місць – чотири
- з правознавства  -  Орло Олена, учениця 9 класу, Коваленко Іван, учень 11 класу Богуславської СШ №1(вчитель Івченко Катерина Андріївна);
-з історії  - Кальсін Дарина, учениця 8 класу Богуславської СШ №1(вчитель Тихопій Наталія Миколаївна);
- з трудового навчання – Голосний Віталій, учень 10 класу Дибинецького НВК (вчитель Назаренко Семен  Сергійович).
ІІ місць – п’ять
- з астрономії - Коваленко Іван, учень 11 класу та Миргородський Владислав, учень 10 класу Богуславської СШ №1 (вчитель Сиротенко Володимир Миколайович);
- з історії - Орло Олена, учениця 9 класу Богуславської СШ №1 (вчитель Василенко Тетяна Григорівна);
- з правознавства - Зайцева Поліна, учениця 10 класу Богуславської СШ №1(вчитель Івченко Катерина Андріївна);
- з географії - Потьомкіна Юлія, учениця 11 класу Богуславського НВК (вчитель Притула Ірина Володимирівна).

ІІІ місць – сімнадцять
- з хімії - Хижняк Ірина, учениця 10 класу Богуславської СШ №1 (вчитель Серба Надія Вікторівна), Орло Олена, учениця 9 класу, Сіваченко Альона, учениця 8 класу Богуславської СШ №1 (вчитель Федусенко Валентина Миколаївна);
– з фізики - Коваленко Іван, учень 11 класу, Миргородський Владислав, учень 10 класу, Кутовий Денис, учень 9 класу Богуславської СЗОШ №1 (вчитель Сиротенко Володимир Миколайович);
- з математики - Лісовенко Олександр, учень 11 класу Богуславського НВК
( вчитель Лісова Людмила Петрівна), Король Анастасія, учениця 10 класу Богуславської СШ №1 (вчитель Тропотяга Галина Олександрівна);
– з історії - Старенька Юлія, учениця 11 класу, Пермяков В’ячеслав, учень 10 класу Богуславського НВК ( вчитель Гресько Алла Олексіївна);
– з біології - Коваленко Варвара, учениця 10 класу Богуславської ЗОШ №2 (вчитель Чередніченко Олександр Володимирович), Алданова Дарина, учениця 9 класу Богуславської СШ № 1(вчитель Ткаченко Наталія Олександрівна);
- з трудового навчання (технічні види праці) - Масюк Володимир,учень 9 класу Киданівського НВК (вчитель Романченко Андрій Іванович)
(обслуговуючі види праці) - Куліченко Катерина, учениця 9 класу Богуславського НВК (вчитель Байбуз Людмила Федорівна);
- з  географії - Кислий Володимир, учень 10 класу Богуславської СЗОШ №1 (вчитель Герасименко Наталія Миколаївна);
– з інформаційних технологій - Данілова Марія, учениця 9 класу Богуславського НВК «ЗОШ №3-гімназія» (вчитель Мацаєнко Сергій Васильович) ;
-з економіки – Зябко Ілона, учениця 11 класу Саварського НВК (вчитель Петрик Микола Павлович).



На обласні відбірково – тренувальні збори потрапили 3 учнів району:
Орло Олена ( з правознавства), Кальсін Дарина (з історії),- учні Богуславської СШ №1 та Голосний Віталій ( з трудового навчання)- учень Дибинецького НВК. Орло Олена приймала участь  у ІV (Всеукраїнському) етапі і показала високий результат.

Науково-дослідницькою  роботою МАН в районі було охоплено 26 учнів.
У  І  етапі  конкурсу – захисту МАН переможцями та призерами стали 23 учнів. До участі  у  ІІ (обласному) етапі було направлено 13 робіт.
З них переможцями стали 10 учнів :
ІІ місць - 2
Коваленко Іван, учень 11 класу Богуславської СЗОШ №1 (вчитель Рябошапка Ольга Миколаївна),
Гайтан Юлія, учениця 10 класу Богуславської СЗОШ №1 (вчитель Стеценко Олена Дмитрівна).
ІІІ місця - 8
Старенька Юлія, учениця 11 класу Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3 - гімназія»  ( вчитель Гресько Алла Олексіївна);
Красюк Максим, учень 10 класу Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3 - гімназія»  ( вчитель Мацаєнко Сергій Васильович);
Король Анастасія, учениця 9 класу Богуславської СЗОШ №1 (вчитель Жмайло Ірина Григорівна);
Педченко Євгеній, учень 9 класу Богуславської СЗОШ №1 (вчитель Поліщук Тетяна Анатоліївна);
Сидоренко Тетяна, учениця 11 класу Богуславської СЗОШ №1 (вчитель Самойленко Галина Петрівна).
Вершута Юлія, учениця 11 класу Богуславської СЗОШ №1 (вчитель Гайдаєнко-Петренко Софія Миколаївна).
Новік Олександр, учень 9 класу Богуславської СЗОШ №1 (вчитель Поліщук Тетяна Анатоліївна)
Самойленко Олександра учениця 9 класу Хохітвянського НВК ( вчитель Степанова Ольга Петрівна).
Сьогодні всі діти також були відзначені грошовою винагородою.

Тож, бажаємо всім дітям Богуславщини наснаги та нових перемог! Нехай щороку поповнюються наші сузір’я новими талановитими зірочками, збагачується і розширюється учнівська талановита родина!

 

 

60438279_358891071498954_6188246222185168896_n60833008_358891104832284_4156145642231562240_n60790128_358890911498970_2100521474858156032_n61601573_358891041498957_3828585945607700480_n60890087_358891224832272_7020541481773432832_n