Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

У зв’язку з поширенням коронавірусу карантин на Київщині продовжиться до 28 лютого

131894801_2432025463772254_4652331999721544263_o

Таке рішення прийняли члени обласної комісії з питань ТЕБ і НС на вимогу постанови Кабінету Міністрів.

«На COVID-19 продовжують хворіти люди, тому продовження карантинних обмежень є необхідним. Маємо розуміти, що від відповідальності кожного з нас залежить, як ще довго на наше життя впливатиме пандемія», – зазначив

Василь Володін

 

Відтак у протоколі засідання йдеться про вжиття таких заходів:

-збільшити кількість тестувань методом ПЛР та імуноферментного аналізу;

-забезпечити встановлення додаткових кисневих магістралей у закладах охорони здоров’я для лікування хворих на COVID-19;

-зарезервувати не менше 30% ліжкового фонду для пацієнтів із коронавірусом;

-скорегувати маршрути руху громадського транспорту з урахуванням змінених графіків роботи підприємств;

-рекомендувати встановити гнучкий режим робочого часу для працівників, позмінну роботу, а за можливості й дистанційну зі збереженням зарплати.

 

УРЯД РОЗПОЧАВ РЕОРГАНІЗАЦІЮ РДА ЛІКВІДОВАНИХ РАЙОНІВ

Уряд продовжує створювати нормативну базу для завершення децентралізації. Затверджені документи, завдяки яким в  Україні розпочався процес утворення та реорганізації районних державних адміністрацій. Відповідне розпорядження було прийнято Кабінетом Міністрів України 16 грудня.

Під час засідання Уряду також ухвалено Порядок, за яким відбуватиметься утворення та реорганізація райдержадміністрацій, у тому числі передача майна, прав та обов’язків РДА, що припинили роботу у зв’язку зі зміною адмінтерустрою.

«Оскільки райдержадміністрації формують проекти районних бюджетів і подають на затвердження райрадам, питання упорядкування системи РДА відповідно новому терустрою сьогодні вкрай актуальне. Рік закінчується і у наступний рік нові райони мають увійти з бюджетом. Від цього залежить повноцінне функціонування районів», — наголосив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Нагадаємо, що в результаті децентралізації влади в Україні Урядом та Верховною Радою створено 1469 територіальних громад замість 11,5 тисячі і утворено 136 районів замість 490. Разом із скороченням кількості районів має відбутись і скорочення кількості районних державних адміністрацій.

Детальніше...

 

Засідання комісії із захисту прав дитини Богуславської райдержадміністрації

0-02-0a-3ca583a5d560d0d73b2d7a0ae7bb0c1bc551c19d01f0ba909f21d69762485e59_bb8873dd

16 грудня 2020 року під головуванням т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації  Олександра НОВОСВІТНЬОГО  відбулося засідання комісії із захисту прав дитини Богуславської райдержадміністрації

 

На порядку денному розглядалися питання:

  1. Про влаштування неповнолітнього, що має статус дитини-сироти і перебуває на первинному обліку у службі у справах дітей Богуславської райдержадміністрації.

2. Про зміну прізвища, імені та по батькові неповнолітній дитині.

3. Про доцільність позбавлення батьківських прав батька дитини відносно неповнолітньої дитини

4. Про визначення гр.України способів участі у вихованні та спілкуванні з неповнолітнім сином.

Детальніше...

 

Шановні громадяни!

KWXqHhkE

З наближенням Новорічних і Різдвяних свят зростає турбота за збереження лісових красунь – ялинок. У цей період деякі громадяни будуть намагатися роздобути новорічну ялинку незаконним шляхом.

Шановні громадяни, нагадуємо Вам, відповідно до вимог чинного природоохоронного законодавства, за незаконне придбання й торгівлю новорічними ялинками передбачена адміністративна відповідальність- штраф.

Відповідно до статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення, незаконна вирубка дерев хвойних порід тягне за собою штраф для громадян за незаконну рубку в розмірі від 510 до 1020 грн. і на посадових осіб від 2550 до 5100 грн.

Детальніше...

 

ГУ Держпродспоживслужби в Київській області інформує.

30032020До уваги аграріїв: ЄС заборонив використання засобів захисту рослин із вмістом активних речовини на основі хлорпірифосу та хлорпірифос-метилу

Для запобігання зменшенню обсягів поставок української продукції до країн-членів ЄС, які займають значну частку в структурі агропродукції України, вітчизняним сільгоспвиробникам необхідно враховувати нові вимоги європейського законодавства при плануванні обробки посівів, місць зберігання та транспортування первинної продукції.

Йдеться про рішення Європейської Комісії (регламенти від 10.01.2020*) щодо відкликання країнами-членами ЄС протягом одного місяця всіх дозволів на засоби захисту рослин, що містять активні речовини на основі хлорпірифосу та хлорпірифос-метилу.

З огляду на те, що Україна не є країною-членом ЄС, Регламент нашою країною безпосереднього не застосовується. Однак, щоб відповідати законодавству ЄС про безпечність харчових продуктів (Регламент (ЄС) 178/2002) та зобов'язанням для третіх країн щодо експорту до ЄС, країни, що не є членами ЄС повинні відповідати законодавству про продовольство ЄС та виконувати зобов'язання щодо наближення Угоди про асоціацію, а також здійснювати необхідні дії, враховуючи тривалі процеси інтеграції.

Відповідно до зазначених регламентів, уряди країн-членів ЄС повинні були до 16 лютого 2020 року скасувати дозволи на застосування активної речовини і вилучити будь-які продукти, що містять ці активні речовини з їхніх національних реєстрів. Це означає, що після будь-якого пільгового періоду для зберігання, утилізації та використання такі засоби захисту рослин (ЗЗР) більше не можуть бути розміщені на ринку або використовуються в ЄС. Згідно з законодавством ЄС (стаття 46 Регламенту (EC) No 1107/2009) країни-члени можуть надати короткий пільговий період для остаточного зберігання, утилізації та використання (максимум 3 місяці) – такий період, у разі його надання, закінчується 16 квітня 2020 року.

Детальніше...

 

ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ ЗМІ

iiiiiiiiiiiiiiiii-2-1-300x186

16 грудня 2020 року о 13:00 відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області. Брифінг проведе заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов.

Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

 

МАЙЖЕ 2 ТИС. ЛІЖОК В ЛІКАРНЯХ КИЇВЩИНИ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ КИСНЕМ. ВСЬОГО В УКРАЇНІ КИСНЕМ ЗАБЕЗПЕЧЕНО ПОНАД 35 ТИС. ЛІЖОК

7D1BCAC0-18E0-4D58-B113-DBBD94C43BEC-300x169

Для хворих на COVID-19 в перепрофільованих медичних закладах України виділено понад 63 тис. ліжок, більш як 35 тис. із них підключені до кисню. Зайнято такими пацієнтами понад 27 тис. ліжок. Про це повідомив  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на традиційній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, що відбулася під головуванням Глави держави.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов додав, що триває вдосконалення процесу маршрутизації хворих.

Детальніше...

 

Урядом запроваджено перелік карантинних обмежень, які діятимуть з 19 грудня 2020 року на всій території України

131134005_3831770716856294_2212123875492755421_o
 

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ: ШВИДКА ДОБУДОВА ПРИЙМАЛЬНИХ ВІДДІЛЕНЬ – ЦЕ ПИТАННЯ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ

unnamed-300x207

Уже готова половина з 210 обіцяних приймальних відділень екстреної медичної допомоги, які будують з ініціативи Президента України Володимира Зеленського. До кінця поточного року там прийматимуть сучасне обладнання. Про це повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов на традиційній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, що відбулася під головуванням Глави держави.

«Знаю, що через епідемію будівництво розпочалося значно пізніше запланованого і що друга половина відділень вже має завершену проектну документацію. Але вважаю, що треба пришвидшитися, наскільки це можливо. Ці відділення – не просто проекти будівництва. Це життя та здоров’я наших людей», – наголосив Володимир Зеленський.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що нині для хворих на COVID-19 виділено понад 63 тис. ліжок, більш як 35 тис. із них підключені до кисню. Зайнято такими пацієнтами понад 27 тис. ліжок. Також триває вдосконалення процесу маршрутизації хворих, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Детальніше...

 

Заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

0-02-05-ca8c1ab8035850b6fee4e5b781d7641f69bdcf3b698660719d0ce4ab47fb435e_962d1909

Сьогодні, 14 грудня, з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та 20-ти річчя створення громадської організації «Об’єднання інвалідів Чорнобиля Богуславського району Київської області» в м. Богуслав  відбулися заходи за участю  голови Богуславської ОТГ Віталія ХОМЕНКА, заступників голови ОТГ, т.в.о. голови райдержадміністрації Олександра НОВОСВІТНЬОГО, членів  громадської організації «Об’єднання інвалідів Чорнобиля Богуславського району Київської області», ЗМІ.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси