Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Про внесення змін до розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації від 03 серпня 2020 року № 163

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2020 року № 712, від 26 серпня 2020 року № 760 та від 27 серпня 2020 року № 757, розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 31 липня 2020 року № 368 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території Київської області або її окремих адміністративно-територіальних одиницях із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зі змінами, внесеними розпорядженням Київської обласної державної адміністрації від 20 серпня 2020 року № 404, 01 вересня 2020 року № 444 та з метою запобігання поширенню на території Богуславського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2:


ПОВНА ВЕРСІЯ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг!

uv12З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу .

Зазначені відомості отримуються органами соціального захисту населення на підставі отриманої від пільговиків та отримувачів житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств – надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо).

Своєчасне надання громадянами інформації органам соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Детальніше...

 

Привітання т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександра САЛАТИ з Днем підприємця

imgfb9639ac2d066b66dadee4185a780082-600x336

Шановні підприємці Богуславщини!


Напередодні Вашого професійного свята – Дня підприємця, прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у Вашому бізнесі!

З кожним роком підприємництво все більш активно проявляє себе в самих різних сферах нашого життя, залучаючи все більше енергійних, ініціативних людей.

Бути підприємцем — це особливий труд, де успіх залежить від власних сил, розуму.

Сьогодні за підприємництвом – майбутнє. Не секрет, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки.

Створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність - все це складові Вашої участі в розвитку нашої  держави та, зокрема, Богуславського району.

Висловлюю глибоку повагу та вдячність підприємцям, без підтримки та спонсорської допомоги яких неможливо уявити благодійну діяльність у районі.

Особливі слова подяки адресую підприємцям-волонтерам, які з перших днів військових дій в Україні проводять велику організаторську роботу щодо підтримки Української Армії, вирішують проблеми забезпечення наших воїнів-земляків засобами захисту, продуктами харчування та іншими необхідними речами.

Щиро бажаю успіху Вашому бізнесу, реалізації Ваших ідей і проектів, нескінченої ділової енергії, впевненості у власних силах, надійних партнерів, невичерпного потоку клієнтів і подальшого процвітання!

Детальніше...

 

Позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації

0-02-0a-e6b5e956192b29bd2974db98012948564b1ba1a3c948a830f32d654bde19ff2e_1f0e74802 вересня 2020 року  під головування т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександра Салати   проведено позачергове  засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.


На порядку  денному розглядалося питання:

- Про стан пожежної та техногенної безпеки відділу освіти Богуславської районної державної адміністрації щодо готовності дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів до роботи в новому 2020-2021 навчальному році.

Детальніше...

 

Богуславщина поповнилась ще одним об’єктом спортивної інфраструктури

0-02-0a-e2a19ed3b4eab80286d900c89fe901c3272ace1670229cb707ca42eb2826d13e_cf2d2abb

Сьогодні, 2 вересня 2020 року, в  м.Богуслав по вулиці Інтернаціональна, 17 (КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледжім. І.С.Нечуя-Левицького")  урочисто відкрили поле  для міні-футболу зі штучним покриттям розміром 42*22 м.

 


З цією радісною подією студентів КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С.Нечуя-Левицького"  привітав  директор навчального закладу, депутат Київської обласної ради Станіслав ЛИСАК, начальник управління фізичної культури і спорту Київської ОДА Сергій ТИМОФЄЄВ та т.в.о. голови Богуславської РДА Олександр САЛАТА.


Реалізація даного проєкту проходила  в  рамках обласної   програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки.

Детальніше...

 

75-та річниця закінчення Другої Світової війни

З0-02-0a-acf58f0748413dcc6ee2e50e63be13b5b3936f5872120b910d51202f55c1fb25_e7ea7e метою збереження пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років Верховною  Радою  України 9 квітня 2015 року прийнято Закон «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років».


Саме в цей день, 2 вересня, 75 років тому, закінчилась Друга Світова війна. Це була найтрагічніша подія XX століття, що лишила глибокий слід у свідомості мільйонів людей, які живуть на різних континентах і говорять різними мовами. Масштаби цієї трагедії не мали аналогів у світовій історії.

Сьогодні т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександр САЛАТА, заступник голови Богуславської районної ради Анатолій РЕЗНІЧЕНКО та голова Богуславської ОТГ Вячеслав ДЯЧЕНКО хвилиною мовчання  та покладанням квітів до Меморіалу  Слави вшанували подвиг воїнів,  загиблих у роки війни, всіх, хто загинув захищаючи рідну землю.


Сьогодні діти і внуки героїв Другої Світової відстоюють Незалежність своєї Держави.


Вічна пам'ять та слава Героям!

Детальніше...

 

Про запровадження карантинного режиму на території орендованих земель ТОВ «ТАС АГРО ЦЕНТР» у зв’язку з виявленням карантинного шкідника – західного кукурудзяного жука

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

31 серпня 2020 р. 182

Про запровадження карантинного режиму

на території орендованих земель ТОВ

«ТАС АГРО ЦЕНТР» у зв’язку з виявленням

карантинного шкідника – західного кукурудзяного жука

Відповідно до статей 33, 34 розділу IV Закону України «Про карантин рослин», враховуючи подання головного державного фітосанітарного інспектора м. Києва та Київської області від 26.08.2020 №10-02.3/6991-20 про виявлення західного кукурудзяного жука (Diabrotica virgifera virgifera Le Conte) на території орендованих земель ТОВ «ТАС АГРО ЦЕНТР» в Богуславському районі, з метою локалізації та ліквідації карантинного шкідника, обмежено поширеного на території України:


ПОВНА ВЕРСІЯ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ЗАХОДИ

 

ПРИВІТАННЯ Т.В.О. ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА САЛАТИ З ДНЕМ ЗНАНЬ

unnamed44

Дорогі наші діти, батьки та педагоги!
Прийміть щирі вітання з Днем знань!

Перший вересневий день традиційно розпочинається святом, яке приходить в кожну родину. В освітянських закладах стартує новий навчальний рік. Школа радо зустрічає своїх учнів, які відпочили, подорослішали, загартувалися фізично і духовно.

Особливим є цей день для першокласників, які вперше переступають шкільний поріг, і для майбутніх випускників, котрі невдовзі обиратимуть свій шлях у житті.

Сучасний світ вчить нас бути гнучкими, гідно приймати виклики та з мудрістю їх долати. Сьогодні маємо інший  режим не лише освіти, а й життя. У зв’язку з поширенням  коронавірусної  інфекції  та складною   епідемічною ситиацією в Україні,  учні та  навчальні заклади мусять виконувати низку вимог. Головне наше завдання - це максимальне вжиття всіх можливих заходів, аби зберегти життя і здоров'я людей,  адже здоров’я – це найцінніший людський дар.

Я розумію, що емоції дітей в та їхніх батьків, для яких перше вересня більше ніж свято, не можна замінити «смайликами» чи постами у соцмережах. Бо саме емоції — це те, що нас об’єднує.  Але ми усі маємо призвичаїтись до нових умов життя.

 

Детальніше...

 

Позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації

zasydannya31 серпня  2020 року  під головування т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександра Салати   проведено позачергове  засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.


На порядку  денному розглядалося питання:

- Про протиепідемічний стан на території Київської області та Богуславського району, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом  SARS-CoV-2.

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ

 

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Богуславського району

0-02-0a-6a911b94735c7ef7182c807c3fa0628ca67d07f9ff3fb0aa241deda53590ed7e_bd0b426531 серпня 2020  року під головуванням  т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра САЛАТИ відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Богуславського району. Під час засідання було розглянуто 5 справ.  По всім заявам  прийнято позитивне рішення.

 

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси