Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

День села. Киданівці — 290 років!

«Моя люба Киданівко, пишний сад, родюча нивка, горби, луки, зелен гай — ніби навкруги справжній рай», — ці рядки, написані 9-річним Миколкою Романченком, якнайкраще описують красу цього мальовничого куточку Богуславщини, який славиться талановитими, творчими людьми.

Минулої п’яниці село відзначало свій поважний 290-річний ювілей. на свято зійшлися і з’їхалися не лише жителі та уродженці Киданівки, а й гості, які із задоволенням знайомилися із виставкою художніх робіт киданівчан, які встигають не лише працювати, а й творити: численні вишивки, вироби з дерева, бісеру, паперу (орігамі), картини — ці чудові роботи представили Марія Захарівна Мельниченко, Галина Анатоліївна Яковенко, Лариса Григорівна Аштема, Юлія Бесараб, Катерина Рачківська, Тетяна Мельниченко, Яна Бублієнко, Андрій Іванович Романченко. на виставці були представлені роботи ще одного місцевого таланту — 26-річного Олексія Журавля, батька двох дітей, «золоті» руки якого не лише майстерно працюють із деревом (картину «Воронцовський палац» зробив за два тижні, хоча техніку різьби по дереву освоїв зовсім недавно), а й з голкою, вправно вишиваючи хрестиком прекрасні картині, отримуючи від цього справжній відпочинок. Найцікавіше те, що працює Олексій в міліції, водієм конвойної служби.

Добірку свої книжок представила Олена Олексіївна Зорич, поезія і проза якої відома серед поціновувачів літератури і на Богуславщині, і за її межами. Як відомі й інші киданівчани — Марія Степанівна Тарасюк, Григорій Іванович Зорша, Олексій Коваль (на жаль, вже покійний).

Представників «золотого» фонду села, жителів Киданівки та села того дня привітали голова Богуславської РДА Б. А. Дубас, голова райради М. В. Висотенко (із Киданівкою він пов’язаний з 75-го року — звідси родом його друга «половинка»), сільські голови Біївець Хохітви, Дибинець, Вільховця, Михайлівки, Тептіївки, депутат райради директор БСЗОШ № 1 К. А. Івченко, керуюча банком «Київська Русь», уродженка села Н. І. Лукашевська, начальник відділу культури О. Б. Терещенко — їх пригощали короваєм, а на пам’ять про свято подарували кружки із зображенням краєвидів 290-річної «ювілярки».

а на сцені одне за одним змінювались артисти — дует «Пісенний зорепад, юний гітарист Олексій Терновий», вокаліст, учень Богуславської школи мистецтв Олександр Коршак (сам живе із батьками в Богуславі, а корні має киданівські), директор Ісайківського будинку культури Ірина Тернова, дует «Два куми» із Дибинець та інші. На «ура» глядачі зустрічали артистичну гру місцевих артистів-аматорів — «бабу Параску» і «бабу Палашку» Л. С. Бесараб та С. І. Романченко, примхливу «італійку» Світлану Гов’яду та її «перекладача» Ірину Василенко, «батька» Олега Сергійовича Тернового та «сина» Миколу Романченка, які підготували для земляків гумористичні сценки.

молебень за всіх своїх прихожан справив настоятель храму святого Михайла о. Андрій, із ювілеєм привітав протоієрей Богуславської Свято-Троїцької церкві о. Михаїл.

І звичайно всіх своїх земляків і гостей свята вітала сільський голова Ольга Левківна Висотенко, яка подякувала людям за дружню співпрацю, завдяки якій вдалося перетворити Киданівку на затишне, гарне село, яким воно було за колишніх часів, навести лад на кладовищах, узбіччях доріг, центральній території села, відремонтувати підлогу сільського будинку культури. Вперше тут з’явилась і автобусна зупинка, якої не було навіть за радянських часів. Щиро дякувала голові облраді О. С. Качному та голові райради М. В. Висотенку, спільними зусиллями яких було виклопотано кошти з обласного бюджету на ремонт даху сільського будинку культури, який «волав» про порятунок вже більше 15-ти років. Завдяки благодійному фонду Олександра Онищенка «Родина» та ініціативі голови РДА Б. А. Дубаса і голови районної організації Партії регіонів, заступника голови райради Л. М. Кипиченка були замінені старі вікна «храму культури» на нові стеклопакети. А допоміг із встановленням приватний підприємець П. І. Бердило. Він же, безкоштовно, за один день, змайстрував до свята сцену у вигляді затишної бесідки. Долучилися до заходу і інші добродії — О. В. Науменко, Н. П. Остапенко, а також СФГ «Аграрник» та ФГ «Левада-К», завдяки їм всім прикупили і подарунків, якими було кого відзначати. найперше — матерів, які народили та виховали п’ятеро та більше дітей: Дар’ю Хомівну Шокало, Марію Іванівну Тарасюк, Антоніну Аврамівну Остапенко, Оксану Разумівну Кривошею.

Привітали подружні пари, які цього року святкують «золоті» весілля: Михайла Симоновича та Катерини Іванівни Зоричів, Миколи Григоровича та Людмили Аврамівни Аштем, Миколи Івановича та Тетяни Гордіївни Коників, а Василя Аврамовича та Галину Іванівну Чайок — із 56-річним сімейним «стажем».

Віншували найстаршу жительку села — Анастасію Савівну Фесенко, 1919 року народження. Щоправда — заочно, адже старожилці за станом здоров’я вже важко кудись вибиратися.

Побажали щастя молодій сім’ї, яка «народилася» цього року — Василю та Христині Вінтунякам, а міцного здоров’я — новонародженим Галінці Ковальчук та Сашкові Вдовиченку, які у 2012 році приєдналися до киданівської родини.

Подякували і жителям села, які роблять рідний куточок гарнішим, затишнішим, прикрашаючи квітами свої подвір’я, клумби біля школи та дитячого садочку: Д. Х. Шокало, Л. І. Тарасюк, В. М. Довгопол, М. Д. Василенко, М. П. Горі, О. О. Рачківській та іншим.

Славну історію села згадав і його житель, який користується заслуженим авторитетом серед своїх односельців — Володимир Кіндратович Чайка, колишній бригадир тракторної бригади.

Звичайно, того дня згадали і тих, хто захищав батьківщину від фашистських загарбників. Вічна пам’ять і Івану Олександровичу Середі, який загинув в Афганістані, прикриваючи собою товариша. До пам’ятника воїну-інтернаціоналісту та Обеліску загиблим у Великій Вітчизняній війни поклали живі квіти.

Нагородили переможців конкурсу дитячого малюнку: за І місце — Віту Василенко, ІІ — Альону Гов’яду, ІІІ — Сашу Коршака.

Словом, намагалися нікого не забути, не обійти своєю увагою. Як зізналася пізніше ініціаторка свята, сільський голова О. Л. Висотенко, котра помітно хвилювалась, вітаючи земляків, сну напередодні святкування не бачила вже три дні. Але — даремно: свято — вдалось!

 

Апаратна нарада

03 липня 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з головою Богуславської районної ради М.В. Висотенком, міським головою В.М. Дяченком, заступниками голови райдержадміністрації, керівниками відповідних служб: про виконання та наповнення бюджету; про стан розрахунків за газ; про перегляд укладених договорів оренди земельних ділянок поза межами населених пунктів району; про стан заборгованості по внесках до Пенсійного фонду в Богуславському районі; про роботу дозвільного центру, «Єдиного вікна»; про стан співпраці з громадськими організаціями в районі; щодо боржників підприємств району; стан роботи служби зайнятості та працевлаштування соціально незахищених; щодо контролю за цінами на основні продукти харчування та ліки в районі; про підсумки підготовки шкіл району до нового навчального року; про проблеми медичної галузі в районі, засідання наглядової ради по даному питанню, моніторинг цін на ліки; екологічний стан р. Рось, р. Богуславка та водних ресурсів в районі; про стан готовності до жнив 2012; щодо оздоровлення дітей в 2012 році; профілактична робота щодо попередження пожеж та санітарного стану в районі.

Голова адміністрації Б.А. Дубас дав доручення по даних питаннях та встановив терміни їх виконання.

 

Прийом громадян

27 червня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів прийом громадян. Під час якого жителі району порушували питання соціального захисту, поліпшення якості медичного обслуговування, працевлаштування, земельні питання.

Голова адміністрації Б.А.Дубас дав доручення, щодо вирішення нагальних питань.

 

Діяльність політичних партій

26 червня 2012 року в залі засідань Богуславської райдержадміністрації відбулося засідання конференції Богуславської районної організації Партії регіонів. Перед учасниками конференції виступив голова Богуславської райдержадміністрації Дубас Б.А., який в своїй промові окреслив пріоритети щодо виконання соціальних ініціатив Президента України. Учасники конференції заслухали про звіт голови Богуславської районної організації Партії регіонів про діяльність Богуславської районної організації Партії регіонів з 2008 по 2012 роки, згідно Статуту Партії регіоні стаття № 5.3.8; про звіт контрольної комісії про діяльність Богуславської районної організації Партії регіонів з 2008 по 2012 роки; про переобрання Голови Богуславської районної організації Партії регіонів, згідно Статуту Партії регіонів стаття № 5.3.8.; про обрання Ради Богуславської районної організації Партії регіонів; про обрання контрольної комісії Богуславської районної організації Партії регіонів; про завдання Богуславської районної організації Партії регіонів щодо організації проведення виборів 28 жовтня 2012 року; про обрання делегатів на XIX конференцію Київської обласної організації Партії регіонів.

Головою обрано одноголосно Кипиченка Леоніда Михайловича, діючого голову районної організації Партії регіонів. В роботі конференції взяв участь депутат Київської обласної ради, Президент благодійного фонду «Родина» Олександр Онищенко.

 

Свято села

29 червня 2012 року в с.Киданівка, Богуславського району відсвяткували 290-річчя Дня села та День Конституції. В урочистостях взяли участь голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, голова Богуславської районної ради М.В.Висотенко, депутати районної ради, які привітали жителів сіл з Днем села, нагородили грамотами та цінними подарунками кращих жителів.

Після урочистостей відбувся святковий концерт, спортивні змагання та дискотеки для молоді села.

 

До Дня молоді та Дня Конституції

27 червня 2012 року в м. Богуслав та селах району відбулися ряд заходів приурочених Дню молоді та Дню Конституції. В урочистостях взяли участь голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, голова Богуславської районної ради М.В.Висотенко, депутати районної ради, громадськість району.

Після урочистостей відбувся святковий концерт, спортивні змагання та дискотеки для молоді, фейєверки

 

Громадська рада

27 червня 2012 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради при Богуславській районній державній адміністрації.

В засіданні ради взяв участь заступник голови Богуславської РДА Салата О.П., який привітав всіх присутніх з Днем Конституції України, доповів про соціально-економічні показники району за І півріччя 2012 року.

Учасники засідання розглянули питання обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку країни на період до 2020 року; про роботу районної наглядової ради х розподілу ліків, які виділяються потерпілим в наслідок Чорнобильської катастрофи.

Учасники засідання після обговорення Концепції дали пропозиції, а саме посилити контроль за засобами масової інформації щодо заборони реклами тютюнових, алкогольних виробів та медичних препаратів; пріоритету медичної галузі щодо профілактики захворювання і ведення здорового способу життя; збільшення бюджетного фінансування в галузі охорони здоров’я; відновлення та збереження мережі дільничних лікарень в сільській місцевості.

 

Відлуння свята держслужбовців

Привітали держслужбовців

Минулого четверга, в залі засідань райдержадміністрації з нагоди професійного свята грамотами та грошовими преміями відзначали працівників державної служби (сьогодні в районі працює більше двохсот держслужбовців).

Своїх колег вітали голова райдержадміністрації Б. А. Дубас і голова райради М. В. Висотенко.

А для всіх присутніх працівники районного відділу культури підготували гарний міні-концерт за участю богуславських вокалістів — юних і дорослих, на якому відбувся дебют квартету за участю Оксани Мороз, Наталії Стаценко (відомих, як дует «ОксаНата»), Олександра Терещенка і Сергія Ращенка.

 

Діяльність місцевих органів влади

22 червня 2012 року в місті Богуславі та селах району пройшли мітинги-реквіємии з нагоди 71-річниці початку Великої Вітчизняної війни.

Голова адміністрації Б.А.Дубас, голова районної ради М.В.Висотенко, міський голова В.Дяченко, заступник міського голови В.Литвин, керівники політичних партій, громадських організацій, засоби масової інформації, громадськість району поклали квіти до меморіалу Слави.

Голова адміністрації Б.А.Дубас подякував ветеранам за їхній подвиг. Після урочистого мітингу-реквієму голова райдержадміністрації відвідав та привітав з Днем народження ветерана Великої Вітчизняної війни Єфименка І.О..

Всім ветеранам були роздані продуктові набори від благодійного фонду «Родина».

 

  004

 

Колегія

21 червня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А. Дубас провів засідання колегії Богуславської райдержадміністрації. Учасники засідання розглянули питання про забезпечення прав дитини на сімейне виховання у Богуславському районі; про хід підготовки агропромислового комплексу району до збирання врожаю зернових культур; про захворюваність на туберкульоз у Богуславському районі.

Голова адміністрації Б.А. Дубас дав доручення по даних питаннях та встановив терміни їх виконання.

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси