Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Прийом громадян

27 червня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів прийом громадян. Під час якого жителі району порушували питання соціального захисту, поліпшення якості медичного обслуговування, працевлаштування, земельні питання.

Голова адміністрації Б.А.Дубас дав доручення, щодо вирішення нагальних питань.

 

Діяльність політичних партій

26 червня 2012 року в залі засідань Богуславської райдержадміністрації відбулося засідання конференції Богуславської районної організації Партії регіонів. Перед учасниками конференції виступив голова Богуславської райдержадміністрації Дубас Б.А., який в своїй промові окреслив пріоритети щодо виконання соціальних ініціатив Президента України. Учасники конференції заслухали про звіт голови Богуславської районної організації Партії регіонів про діяльність Богуславської районної організації Партії регіонів з 2008 по 2012 роки, згідно Статуту Партії регіоні стаття № 5.3.8; про звіт контрольної комісії про діяльність Богуславської районної організації Партії регіонів з 2008 по 2012 роки; про переобрання Голови Богуславської районної організації Партії регіонів, згідно Статуту Партії регіонів стаття № 5.3.8.; про обрання Ради Богуславської районної організації Партії регіонів; про обрання контрольної комісії Богуславської районної організації Партії регіонів; про завдання Богуславської районної організації Партії регіонів щодо організації проведення виборів 28 жовтня 2012 року; про обрання делегатів на XIX конференцію Київської обласної організації Партії регіонів.

Головою обрано одноголосно Кипиченка Леоніда Михайловича, діючого голову районної організації Партії регіонів. В роботі конференції взяв участь депутат Київської обласної ради, Президент благодійного фонду «Родина» Олександр Онищенко.

 

Свято села

29 червня 2012 року в с.Киданівка, Богуславського району відсвяткували 290-річчя Дня села та День Конституції. В урочистостях взяли участь голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, голова Богуславської районної ради М.В.Висотенко, депутати районної ради, які привітали жителів сіл з Днем села, нагородили грамотами та цінними подарунками кращих жителів.

Після урочистостей відбувся святковий концерт, спортивні змагання та дискотеки для молоді села.

 

До Дня молоді та Дня Конституції

27 червня 2012 року в м. Богуслав та селах району відбулися ряд заходів приурочених Дню молоді та Дню Конституції. В урочистостях взяли участь голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, голова Богуславської районної ради М.В.Висотенко, депутати районної ради, громадськість району.

Після урочистостей відбувся святковий концерт, спортивні змагання та дискотеки для молоді, фейєверки

 

Громадська рада

27 червня 2012 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради при Богуславській районній державній адміністрації.

В засіданні ради взяв участь заступник голови Богуславської РДА Салата О.П., який привітав всіх присутніх з Днем Конституції України, доповів про соціально-економічні показники району за І півріччя 2012 року.

Учасники засідання розглянули питання обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку країни на період до 2020 року; про роботу районної наглядової ради х розподілу ліків, які виділяються потерпілим в наслідок Чорнобильської катастрофи.

Учасники засідання після обговорення Концепції дали пропозиції, а саме посилити контроль за засобами масової інформації щодо заборони реклами тютюнових, алкогольних виробів та медичних препаратів; пріоритету медичної галузі щодо профілактики захворювання і ведення здорового способу життя; збільшення бюджетного фінансування в галузі охорони здоров’я; відновлення та збереження мережі дільничних лікарень в сільській місцевості.

 

Відлуння свята держслужбовців

Привітали держслужбовців

Минулого четверга, в залі засідань райдержадміністрації з нагоди професійного свята грамотами та грошовими преміями відзначали працівників державної служби (сьогодні в районі працює більше двохсот держслужбовців).

Своїх колег вітали голова райдержадміністрації Б. А. Дубас і голова райради М. В. Висотенко.

А для всіх присутніх працівники районного відділу культури підготували гарний міні-концерт за участю богуславських вокалістів — юних і дорослих, на якому відбувся дебют квартету за участю Оксани Мороз, Наталії Стаценко (відомих, як дует «ОксаНата»), Олександра Терещенка і Сергія Ращенка.

 

Діяльність місцевих органів влади

22 червня 2012 року в місті Богуславі та селах району пройшли мітинги-реквіємии з нагоди 71-річниці початку Великої Вітчизняної війни.

Голова адміністрації Б.А.Дубас, голова районної ради М.В.Висотенко, міський голова В.Дяченко, заступник міського голови В.Литвин, керівники політичних партій, громадських організацій, засоби масової інформації, громадськість району поклали квіти до меморіалу Слави.

Голова адміністрації Б.А.Дубас подякував ветеранам за їхній подвиг. Після урочистого мітингу-реквієму голова райдержадміністрації відвідав та привітав з Днем народження ветерана Великої Вітчизняної війни Єфименка І.О..

Всім ветеранам були роздані продуктові набори від благодійного фонду «Родина».

 

  004

 

Колегія

21 червня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А. Дубас провів засідання колегії Богуславської райдержадміністрації. Учасники засідання розглянули питання про забезпечення прав дитини на сімейне виховання у Богуславському районі; про хід підготовки агропромислового комплексу району до збирання врожаю зернових культур; про захворюваність на туберкульоз у Богуславському районі.

Голова адміністрації Б.А. Дубас дав доручення по даних питаннях та встановив терміни їх виконання.

 

Прийом громадян

20 червня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів виїзний прийом громадян в с.Біївці, під час якого жителі села порушували питання соціального захисту, поліпшення якості медичного обслуговування, працевлаштування, земельні питання.

Голова адміністрації Б.А.Дубас дав доручення, щодо вирішення нагальних питань.

 

Свято родини і села

День села — свято маленької батьківщини — відзначали вперше у Бороданях. Голова територіальної громади В. І. Шнуренко підійшов до цього дуже серйозно, аби відродити давнішню традицію збиратися й проводити вільний час усім селом.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси