Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Відлуння свята держслужбовців

Привітали держслужбовців

Минулого четверга, в залі засідань райдержадміністрації з нагоди професійного свята грамотами та грошовими преміями відзначали працівників державної служби (сьогодні в районі працює більше двохсот держслужбовців).

Своїх колег вітали голова райдержадміністрації Б. А. Дубас і голова райради М. В. Висотенко.

А для всіх присутніх працівники районного відділу культури підготували гарний міні-концерт за участю богуславських вокалістів — юних і дорослих, на якому відбувся дебют квартету за участю Оксани Мороз, Наталії Стаценко (відомих, як дует «ОксаНата»), Олександра Терещенка і Сергія Ращенка.

 

Діяльність місцевих органів влади

22 червня 2012 року в місті Богуславі та селах району пройшли мітинги-реквіємии з нагоди 71-річниці початку Великої Вітчизняної війни.

Голова адміністрації Б.А.Дубас, голова районної ради М.В.Висотенко, міський голова В.Дяченко, заступник міського голови В.Литвин, керівники політичних партій, громадських організацій, засоби масової інформації, громадськість району поклали квіти до меморіалу Слави.

Голова адміністрації Б.А.Дубас подякував ветеранам за їхній подвиг. Після урочистого мітингу-реквієму голова райдержадміністрації відвідав та привітав з Днем народження ветерана Великої Вітчизняної війни Єфименка І.О..

Всім ветеранам були роздані продуктові набори від благодійного фонду «Родина».

 

  004

 

Колегія

21 червня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А. Дубас провів засідання колегії Богуславської райдержадміністрації. Учасники засідання розглянули питання про забезпечення прав дитини на сімейне виховання у Богуславському районі; про хід підготовки агропромислового комплексу району до збирання врожаю зернових культур; про захворюваність на туберкульоз у Богуславському районі.

Голова адміністрації Б.А. Дубас дав доручення по даних питаннях та встановив терміни їх виконання.

 

Прийом громадян

20 червня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів виїзний прийом громадян в с.Біївці, під час якого жителі села порушували питання соціального захисту, поліпшення якості медичного обслуговування, працевлаштування, земельні питання.

Голова адміністрації Б.А.Дубас дав доручення, щодо вирішення нагальних питань.

 

Свято родини і села

День села — свято маленької батьківщини — відзначали вперше у Бороданях. Голова територіальної громади В. І. Шнуренко підійшов до цього дуже серйозно, аби відродити давнішню традицію збиратися й проводити вільний час усім селом.

Детальніше...

 

Доступне житло — не міф, а реальність

Нещодавно своєю Постановою Кабінет Міністрів України № 343 від 25.04.2012 р. затвердив механізм здешевлення вартості іпотечних кредитів, тим самим почавши втілення однієї з президентських соціальних ініціатив із реалізації програми «Доступне житло». Про основні подробиці програми — наша розмова з начальником Головного управління капітального будівництва Київської облдержадміністрації Миколою Анатолійовичем Стариченком.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

18 червня 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з головою Богуславської районної ради М.В. Висотенком, міським головою В.М. Дяченком, заступниками голови райдержадміністрації, керівниками відповідних служб: про виконання та наповнення бюджету; про стан розрахунків за газ; про перегляд укладених договорів оренди земельних ділянок поза межами населених пунктів району;

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси