Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Свято родини і села

День села — свято маленької батьківщини — відзначали вперше у Бороданях. Голова територіальної громади В. І. Шнуренко підійшов до цього дуже серйозно, аби відродити давнішню традицію збиратися й проводити вільний час усім селом.

Детальніше...

 

Доступне житло — не міф, а реальність

Нещодавно своєю Постановою Кабінет Міністрів України № 343 від 25.04.2012 р. затвердив механізм здешевлення вартості іпотечних кредитів, тим самим почавши втілення однієї з президентських соціальних ініціатив із реалізації програми «Доступне житло». Про основні подробиці програми — наша розмова з начальником Головного управління капітального будівництва Київської облдержадміністрації Миколою Анатолійовичем Стариченком.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

18 червня 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з головою Богуславської районної ради М.В. Висотенком, міським головою В.М. Дяченком, заступниками голови райдержадміністрації, керівниками відповідних служб: про виконання та наповнення бюджету; про стан розрахунків за газ; про перегляд укладених договорів оренди земельних ділянок поза межами населених пунктів району;

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси