Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Засідання комісії

IMG_20201111_100649Під головуванням  т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати,  11 листопада 2020 року, відбулося засідання комісії з питань звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг). Під час засідання було розглянуто 1 справу.

Детальніше...

 

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

7f9a3d160bf0e093f53ba49232f29a5b

Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва! Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті.

Детальніше...

 

Протокол постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.

5e7da843b3b21798648672Протокол № 29 засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.
 

Вітання тимчасово виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Олександра Салати з Днем працівників соціальної сфери

unnamedЩиро вітаємо із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві. Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу нашим співвітчизникам. Ваша щоденна робота і не завжди помітна, але своєю сутністю та спрямованістю невіддільна від глибинного смислу й підвалин нашої соціальної держави. Не маємо сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої української громади. Сердечно бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

 

 

 

 

Детальніше...

 

Комісія з питань захисту прав дитини Богуславської районної державної адміністрації

IMG_20201029_14022529 жовтня 2020 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Богуславської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Петровича Салати, за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій Богуславського району. На засіданні розглядалися питання щодо влаштування дітей, що мають статус дітей-сиріт, про зміну прізвища, імені та по батькові неповнолітній дитині, про доцільність позбавлення батьківських прав, про надання дозволів на вчинення правочинів пов'язаних із продажем житла право користування яким мають діти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

 

Щиро вітаю всіх водіїв, працівників автодорожнього господарства з професійним святом - Днем автомобіліста і дорожника.

unnamedavto

Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства району, життєдіяльність населених пунктів.


Це свято не тільки водіїв, але й ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників, керівників автотранспортних підприємств і всіх, хто сумлінно трудиться, виконуючи свій професійний обов'язок. Ви докладаєте максимум зусиль для покращення умов пасажирських та вантажних перевезень, впровадження нових послуг та маршрутів. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень, забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян. Адже автотранспортні шляхи є тими незмінними артеріями, що пов'язують наш край з іншими регіонами нашої держави.


Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я і завжди зеленого світла на життєвих і автомобільних шляхах!


З повагою та найкращими побажаннями

т.в.о. голови районної
державної адміністрації                              Олександр САЛАТА
 

Засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації

0-02-05-fcaa7c28da570fe29998fd7971d04aa714b6765b3923df72dd34323178529199_21f8585e21 жовтня 2020 року  під головування т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександра САЛАТИ  проведено засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.

Порядок денний:

1. Про протиепідемічний стан на території Київської області та Богуславського району, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

2. Про затвердження Плану спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій щодо запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків у Богуславському районі в осінньо-зимовий період 2020/21 року, персонального складу районного міжвідомчого оперативного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій та координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та дорожньої інфраструктури  в осінньо-зимовий період 2020/21 року, регламенту його роботи та інструкції про порядок обміну інформацією.

3. Про посіви кукурудзи фермерського господарства «Агророст», які постраждали внаслідок несприятливих кліматичних умов.

Детальніше...

 

Засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

0-02-05-e5fe666e9ed66d7bfbfa57cf1189b6cec824159d2c8755bd0e1d257e38f4afd8_fb9e1a2020 жовтня 2020 року під гловуванням  тимчасово виконуючого обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра САЛАТИ  відбулося чергове засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

За результатами розгляду звернень: державні соціальні допомоги призначено 20 громадянам,  1  відмовлено у їх призначенні.

Детальніше...

 

Протокол № 32 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

tebПротокол № 32 позачергового засідання  Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

За добу на Київщині 229 нових випадків коронавірусу

121775239_2382409552067179_7616567453863573872_n
 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси