Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ

119650009_2357916234516511_6327842037341928523_n16 жовтня 2020 року о 13:00 год відбудеться онлайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області. Проведе брифінг директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Олена Єфіменко.

Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

 

Уряд прийняв рішення продовжити дію адаптивного карантину до кінця 2020 року

121598172_199164888317389_3747737360582932652_o13 жовтня 2020 року під час засідання Кабінету Міністрів України було прийняте рішення щодо подовження карантинних обмежень до 31 грудня 2020 року. Про це під час брифінгу заявив Міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

“На засіданні Кабміну було розглянуто низку питань, зокрема щодо внесення змін до постанови, яка регламентує умови карантину на території України. Перше: дію карантину подовжено до 31 грудня 2020 року. Крім того, були внесені зміни до відповідних індикаторів та критеріїв щодо умов карантину. А саме: вдвічі було збільшено цільові показники охоплення тестуванням. Раніше це було 24 на 100 тисяч населення за 7 днів. Зараз цей показник збільшено у два рази - до 48 на 100 тисяч населення. Це пов'язано з тим, що ми постійно збільшуємо кількість тестувань”, - зазначив очільник МОЗ.

За його словами, також було внесено додаткові зміни до критеріїв відповідності “червоному” рівню епідемічної небезпеки. За новими правилами, райони можуть потрапити на “червоний рівень” за показником інцидентності. Це показник щодо захворюваності на 100 тисяч населення за останні 14 днів. Він також змінений і зараз встановлений на рівні 320 на 100 тисяч населення.

Окрім того, Міністр додав, що рішенням Уряду посилено протиепідемічні заходи на різних рівнях адаптивного карантину. Перш за все, вводиться обмеження щодо роботи ресторанів та інших закладів громадського харчування після 22:00. Це правило діятиме на всіх рівнях епіднебезпеки. Вводиться також обмеження щодо проведення масових заходів.

“Одним з головних чинників розповсюдження хвороби є саме масові заходи. Чимало прикладів, коли саме після масових заходів ми фіксуємо різке зростання кількості хворих в місті або в районі. Тому вводяться обмеження: для “зеленого” рівня максимальна кількість осіб - не більше 50, для “жовтого” рівня - 30, для “помаранчевого” - 20 осіб. Також вводиться заборона щодо відвідування глядачами спортивних заходів, окрім міжнародних змагань. Рішення про їх проведення буде прийматися в окремому порядку”, - зазначив Максим Степанов.

Детальніше...

 

День захисника України

Щороку 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, УПА та українських козаків, відзначається  День захисника України. Свято встановлено 14 жовтня 2014 року Указом Президента України  з метою вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу,  збереження та розвитку національних військових традицій і звитяг; сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі та на підтримку ініціативи громадськості.
З нагоди  свята т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександр САЛАТА, голова Богуславської районної ради Володимир ЗАМИРАЙЛО, військовий комісар Богуславського РВК Сергій СИНЬОГУБ та заступник Богуславського міського голови Євген ЯНУШЕВИЧ хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні вшанували світлу всіх, хто відстоюючи свободу і незалежність країни, віддали свої життя в ім’я майбутніх поколінь. У храмах всіх парафій Богуславщини проведено урочисті молебні із вшанування пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні, учасників АТО та ООС.
В навчальних закладах району проведено уроки мужності за участю учасників АТО та ООС. В бібліотеках району проведено зустрічі, «круглі столи», читацькі конференції, книжкові виставки присвячені Дню захисника України.
Також проведено інформаційно-патрітичну годину: «Героїчна Україна: від минулого до сьогодення» та національно-патріотичну виставку:  «Мужність і відвага крізь віки».
При проведенні вищевказаних акцій були дотримані протиепідемічні заходи, пов’язані із запобіганням поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.
121235690_377797483598797_547263645588847848_n
Щороку 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, УПА та українських козаків, відзначається  День захисника України. Свято встановлено 14 жовтня 2014 року Указом Президента України  з метою вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу,  збереження та розвитку національних військових традицій і звитяг; сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі та на підтримку ініціативи громадськості.
З нагоди  свята т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександр САЛАТА, голова Богуславської районної ради Володимир ЗАМИРАЙЛО, військовий комісар Богуславського РВК Сергій СИНЬОГУБ та заступник Богуславського міського голови Євген ЯНУШЕВИЧ хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні вшанували світлу всіх, хто відстоюючи свободу і незалежність країни, віддали свої життя в ім’я майбутніх поколінь. У  всіх православних храмах Богуславщини проведено урочисті молебні по вшануванню пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні, учасників АТО та ООС.

Детальніше...

 

13 жовтня 2020 року в селі Медвин відбулися меморіальні заходи та Панахида на честь загиблих героїв, учасників протестних дій українського народу проти більшовицько-російської навали у 20-х роках минулого століття.

0-02-05-5436bb8c64a4f54f0de83db1ba29a43005d8cdbd62e008dce30aa000c78b121a_f60be5ff

Сьогодні, 13 жовтня 2020 року, т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександр САЛАТА та голова Богуславської районної ради  Володимир ЗАМИРАЙЛО взяли участь в меморіальних заходах з нагоди 100-річниці Медвинського повстання, вшанували героїчний подвиг та світлу пам'ять всіх безневинно убієнних медвинців та поклали  квіти до пам'ятника учасникам антибільшовицького повстання 1920 року в с. Медвин.

 

У серпні 1920 року Медвин вписав ще одну героїчно-трагічну сторінку в історію багатовікової боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. Тут місцеві патріоти створюють Медвинську республіку, покликану захистити рідну землю від грабунків та насильства, яке несла сюди з Москви більшовицька навала. Медвинці стали в один ряд із сотнями тисяч українців, які підняли прапор відчайдушної боротьби проти встановлення в Україні людиноненависницького комуністичного режиму. До них приєднувалися повстанці із сусідніх сіл.

Детальніше...

 

Шановні воїни, ветерани війни і військової служби, учасники визвольних рухів українського народу, захисники рідної землі! Прийміть щирі вітання з величними національними святами - Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем козацтва!

72210330_aaaa-800x566

Ці свята увібрали в себе багаті і славні традиції, уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Цього дня ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом  над  головою,  можливістю  жити  і  ростити  дітей  та онуків.

Подвиг захисників України — це та велика і велична правда історії, яку нікому і ніколи не вдасться спотворити і перекреслити.  Це  –  постійна  школа  виховання  молоді, взірець  реального,  дієвого  патріотизму  для  кожної  чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Висловлюю  вам  глибоку вдячність за мужність, звитягу та самовіддану працю в ім’я  миру  і  нашого  майбутнього.  Бажаю  вам,  вашим рідним та близьким міцного здоров’я, добра, щасливих і довгих літ.


З повагою та найкращими побажаннями

т.в.о. голови райдержадміністрації  Олександр САЛАТА


 

 

Засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.

0-02-0a-39a469a01c8b9c0744ebc2ea21b08d88ffa84510932719caeefcb783cf8fc2fe_45fb85ed

7 жовтня 2020 року  під головування т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександра САЛАТИ  проведено засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.

 

На порядку денному розглядалися питання:

1.Про стан зовнішнього водопостачання, штучних та природних водойм на території населених пунктів Богуславського району.

2.Про попередження виникнення пожеж в екосистемах.

3.Про очищення лісових масивів від захаращень, у першу чергу, тих, що прилягають до населених пунктів.

4.Про створення робочої групи з представників Богуславського РС, Богуславського ВП, Богуславської РДА, представників закладів охорони здоров’я та освіти щодо проведення профілактичних бесід у навчальних закладах про негативні наслідки  в результаті безконтрольного використання подразнюючих хімічних речовин (аерозолів, порошків, рідин).

Детальніше...

 

НАРАДА

0-02-0a-e95bc8c1d69e4da214450da1471abc363fa706fe355085fedd8f0545bdcf64b3_52843e5e

6 жовтня  2020  року під головуванням  т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра САЛАТИ  відбулася  нарада  за участю сільських голів  Богуславського району та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації

 

Т.в.о. голови  райдержадміністрації  Олександр САЛАТА та керівник апарату Олександр НОВОСВІТНИЙ довели до відома присутніх інформацію про ПОРЯДОК здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів 25 жовтня 2020 року затверджений      постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 № 846.

Учасники зустрічі також обговорили  питання щодо виконання постанови ЦВК від 08.08.2020 № 164 «Про вимоги до приміщень виборчих комісій та приміщень для голосування, нормативи облаштування приміщень дільничних виборчих комісій і приміщень для голосування, перелік та норми забезпечення виборчих комісій транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, іншими матеріальними цінностями, види послуг і робіт, закупівля яких може здійснюватися окружними та територіальними виборчими комісіями за рахунок коштів Державного бюджету України, відповідного місцевого бюджету для організації підготовки і проведення відповідних виборів».

Детальніше...

 

Відновлювані джерела енергії для домогосподарств

PV_house_ua

Держенергоефективності за підтримки ЄС у рамках Проєкту ЄС Twinning проводить інформаційно-роз’яснювальну кампанію, присвячену перевагам відновлюваних джерел енергії у домогосподарствах, – "Чиста" енергія для Вашої родини".

Кожну родину цікавить, як менше платити за комунальні послуги, як стати енергонезалежним. Відповідь є – завдяки «чистим» джерелам енергії та енергоефективності.

Зокрема, приватні домогосподарства можуть встановити:

  • сонячні панелі або вітроелектростанції, щоб генерувати власну електроенергію;
  • теплові насоси або твердопаливні котли – для опалення;
  • геліоколектори – для нагріву води.

«Використовуючи відновлювані джерела енергії, родини можуть повністю забезпечити свої потреби в електроенергії, тепловій енергії та гарячій воді. Це надійне енергозабезпечення, незалежність від енергопостачальників і, звичайно, економія сімейного бюджету», – прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

«І найголовніше: «зелена» енергія подарована природою. Вона екологічно чиста, відновлювана та дешевша в довгостроковій перспективі. При цьому, за останні 10 років вартість «чистих» технологій у світі значно скоротилася і продовжить зменшуватися», – наголосив заступник Голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко.

Детальніше...

 

Про внесення змін до розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації від 03 серпня 2020 року № 163

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), у зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2020 року № 848 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641», розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 25 вересня 2020 року №508 «Про внесення змін до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 31 липня 2020 року №368», з метою запобігання поширенню на території Богуславського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2:

ПОВНА ВЕРСІЯ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ПРИВІТАННЯ Т.В.О. ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА САЛАТИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

osШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!

У прекрасну осінню пору ми відзначаємо День працівників освіти. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, хто запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Своїми здобутками Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Переконаний, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Тож нехай на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Натхнення вам, дорогі освітяни, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини!


З повагою та найкращими побажаннями

т.в.о. голови райдержадміністрації  Олександр САЛАТА

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси