Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

ПРИВІТАННЯ Т.В.О. ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА САЛАТИ З ДНЕМ ЗНАНЬ

unnamed44

Дорогі наші діти, батьки та педагоги!
Прийміть щирі вітання з Днем знань!

Перший вересневий день традиційно розпочинається святом, яке приходить в кожну родину. В освітянських закладах стартує новий навчальний рік. Школа радо зустрічає своїх учнів, які відпочили, подорослішали, загартувалися фізично і духовно.

Особливим є цей день для першокласників, які вперше переступають шкільний поріг, і для майбутніх випускників, котрі невдовзі обиратимуть свій шлях у житті.

Сучасний світ вчить нас бути гнучкими, гідно приймати виклики та з мудрістю їх долати. Сьогодні маємо інший  режим не лише освіти, а й життя. У зв’язку з поширенням  коронавірусної  інфекції  та складною   епідемічною ситиацією в Україні,  учні та  навчальні заклади мусять виконувати низку вимог. Головне наше завдання - це максимальне вжиття всіх можливих заходів, аби зберегти життя і здоров'я людей,  адже здоров’я – це найцінніший людський дар.

Я розумію, що емоції дітей в та їхніх батьків, для яких перше вересня більше ніж свято, не можна замінити «смайликами» чи постами у соцмережах. Бо саме емоції — це те, що нас об’єднує.  Але ми усі маємо призвичаїтись до нових умов життя.

 

Детальніше...

 

Позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації

zasydannya31 серпня  2020 року  під головування т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександра Салати   проведено позачергове  засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.


На порядку  денному розглядалося питання:

- Про протиепідемічний стан на території Київської області та Богуславського району, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом  SARS-CoV-2.

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ

 

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Богуславського району

0-02-0a-6a911b94735c7ef7182c807c3fa0628ca67d07f9ff3fb0aa241deda53590ed7e_bd0b426531 серпня 2020  року під головуванням  т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра САЛАТИ відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Богуславського району. Під час засідання було розглянуто 5 справ.  По всім заявам  прийнято позитивне рішення.

 

Детальніше...

 

День пам’яті захисників України

118628209_341650553880157_6890530215307343501_n

День пам’яті захисників України відзначається щорічно 29 серпня відповідно до Указу Президента № 621/2019 від 23.08.2019 «Про День пам’яті» на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

За офіційними даними, під час Іловайської операції (7-29 серпня 2014 року) і подальшого розстрілу в так званому «зеленому коридорі» 366 українських воїнів загинуло, 429 – отримали поранення різного ступеню тяжкості, 128 потрапили в полон, 42 вважаються зниклими безвісти.

Загибель або поранення українських військовослужбовців та добровольців викликають у нас біль і справедливу ненависть до окупанта. Але навіть в праведному гніві маємо єднатися в прагненні до перемоги над ворогом, вміти протистояти ворожій пропаганді і не втрачати тверезого погляду на події минулого.

Детальніше...

 

Засідання Комісії з питань захисту прав дітей.

 

0-02-0a-6ea8716b3799998e826824c59c3754e848a9692fff34ed52914d9b3eec40b819_da6317cc
27 серпня 2020 року під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Богуславської райдержадміністрації Олександра САЛАТИ  проведено засідання Комісії з питань захисту прав дітей.

 

На засіданні розглядались питання:

-  про влаштування неповнолітньої, що має статус дитини-сироти на повне державне забезпечення до ДПТНЗ «Богуславське ВПУ сфери послуг». Питання вирішено позитивно;

- про визначення місця проживання малолітньої дитини з батьком. Питання вирішено позитивно;

-  про доцільність позбавлення батьківських прав жителя м. Богуслава відносно його малолітнього сина.

Комісією прийнято рішення про недоцільність позбавлення батьківських прав батька дитини;

Детальніше...

 

Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

1598454337_karanin

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив сьогодні, 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів.

«Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випадків коронавірусної хвороби. Нам необхідно зрозуміти, що всі ми опинилися в новій реальності і вона диктує нові правила та необхідність суворо дотримуватися заходів безпеки», — заявив очільник МОЗ.


Зокрема, за словами Міністра, в регіонах із «зеленим» рівнем епідемічної небезпеки буде заборонено проведення дискотек, роботу нічних клубів, діяльність закладів громадського харчування з організації дозвілля, а також проведення концертів (крім тих, що проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності).


Максим Степанов також зазначив, що документ дає органам місцевого самоврядування право на доступ до даних електронного сервісу «Дій вдома» — для поточного контролю осіб, що підлягають самоізоляції або обсервації, та осіб, які порушили правила карантину.

Джерело: Урядовий портал

 

До відома жителів міста та району

q1Богуславська районна державна адміністрація інформує, що згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України від 25.02.2020 №521 «Про внесення зміни до Переліку особливо небезпечних, небезпечних інфекційних та паразитарних хвороб людини і носійства збудників цих хвороб», гостру респіраторну хворобу COVID -19 віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб.

Відповідно статті 1 до Закону України «Про відходи», небезпечні відходи - це відходи, що мають такі фізичні, хімічні, біологічні чи інші небезпечні властивості, які створюють або можуть створити значну небезпеку для навколишнього природного середовища і здоров'я людини та які потребують спеціальних методів і засобів поводження з ними.

Відходи, які утворюються внаслідок лікування пацієнтів, хворих на гостру респіраторну хворобу COVID -19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, є небезпечними та на них розповсюджуються всі вимоги до небезпечних відходів.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України надало роз’яснення, щодо дій при виявленні стихійних звалищ із великою кількістю медичних відходів.

В першу чергу, якщо побачили звалище медичних відходів потрібно зафіксувати його на мобільний пристрій, установити геолокацію та повідомити про факт відповідальні державні служби:

• Державну екологічну інспекцію України зателефонувавши за номерами: +38 (044) 521-20-38, 38 (044) 521-20-40 або надіслати інформацію на е-mаіl: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .;

Детальніше...

 

Урочисті заходи з нагоди 29-ої річниці Незалежності України

0-02-0a-3dee05a0dfc3edd91475608b6776ed153415027f5489f79de45ae8c39f1c8fae_6ba3e381

День Незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців. Сьогодні наша країна святкує свій 29-й День Народження в нелегкі часи. Наші мужні воїни, захищають  рідну землю на сході. І ми, як громадяни України, пишаємося ними. Ми знаємо, що зберегти незалежність коштує сьогодні   великих зусиль.

 

Тож,   в м.Богуслав  та населених пунктах району відбулися урочисті заходи з нагоди 29-ої річниці Незалежності України за участю т.в.о. голови Богуславської  райдержадміністрації Олександра САЛАТИ, голови Богуславської районної ради Володимира ЗАМИРАЙЛА, голови Богуславської ОТГ Вячеслава ДЯЧЕНКА представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, учасників АТО, волонтерів, громадських активістів, трудових колективів, молоді,  засобів масової інформації.

Хвилиною мовчання  та покладанням квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні всі присутні вшанували світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні, всіх загиблих учасників АТО,  всіх, хто віддав своє життя заради світлого майбутнього України.

Пишаємося, що ми є громадянами великої європейської держави Україна, яка засвідчила усьому світу готовність найвищою ціною боронити свободу, незалежність та демократію.

Детальніше...

 

З Днем Державного Прапора, Україно!

0-02-0a-cd645b2abf0825fec100ba47a35307a53ed72a70ea9dfff4d37a45b4156d1470_eb950600

Синьо-жовтий стяг є особливим символом для українців, з яким десятки поколінь наших співвітчизників виборювали незалежність України. Синьо-жовті кольори є кольорами героїчної боротьби, незламності і державного будівництва українців. Тому під час набуття Україною незалежності у 1991 році практично ні в кого не виникало сумнівів, що Державний  Прапор України має бути саме синьо-жовтих кольорів.

 

З нагоди свята в м. Богуслав відбулися урочисті заходи в яких взяли участь т.в.о. голови Богуславської  райдержадміністрації Олександр САЛАТА, голова Богуславської районної ради Володимир ЗАМИРАЙЛО, голова Богуславської ОТГ Вячеслав ДЯЧЕНКО, учасники антитерористичної операції, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадсько-політичних об’єднань, установ, підприємств та організацій міста, громадськість, ЗМІ.

Керівництво міста та району відкрили урочисту частину заходу та щиро привітали усіх присутніх  з Днем Державного Прапора України, який було піднято під звуки Державного Гімну України.

Детальніше...

 

Дорогі жителі Богулавщини! Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

den_nezalejnoctiСиньо-жовтий прапор – це символ нашої державності, свободи і незалежності, наших споконвічних цінностей: мирного неба та щедрої пшеничної ниви. Під жовто-синім стягом Український народ здобув свою самостійність. Відзначаючи 29-ту річницю Незалежності нашої держави ми як ніколи усвідомлюємо її справжню цінність! У такий непростий час для України для кожного українця слова «незалежність», «суверенність», «єдність» набувають нового звучання.


Низько вклоняємось усім, хто вкладає у розвиток рідного краю працю та інтелект, хто боронить і захищає нашу державу від ворога, хто примножує її багатство і славу. У своїх молитвах згадаймо у ці дні всіх тих, яких уже немає з нами, але духовна присутність яких надає нам сили і віри у світле майбутнє нашої ДЕРЖАВИ.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси