Вхід на сайтЯкщо ви застосовуєте РРО

З 1 січня 2013 року змінено норми  Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо подання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків до органів доходів і зборів. Згідно з зазначеними нормами суб’єкти господарювання здійснюють перехід з подання щомісячної звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) на подання контрольно-звітної інформації в електронній формі до системи зберігання та збору даних РРО (далі – Система).

Для забезпечення достовірності інформації про обсяги розрахункових операцій Міністерство доходів і зборів України вважає доцільним подання звітності про використання РРО наступним чином:

в період до підключення до Системи (персоналізації) суб’єкт господарювання подає звіт до 15 числа місяця, наступного за звітним;

 

після підключення припиняється подання паперової звітності і контрольно-звітна інформація передається лише у електронному вигляді до Системи;

за місяць, у якому проведено підключення до Системи до 15 числа наступного місяця подається паперовий звіт за формою ЗВР-1 з зазначенням обсягів розрахункових операцій за період звітного місяця до дня проведення персоналізації.

Наприклад, якщо суб’єктом господарювання персоналізовано РРО 25 серпня, він до 15 вересня подає звіт на папері, в якому вказує обсяги розрахункових операцій, проведених до 25 серпня. В подальшому подання паперової звітності припиняється і контрольно-звітна інформація передається лише в електронній формі.

Суб’єктами господарювання, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, як і раніше, щомісячно подається паперовий звіт за встановленою формою.

Богуславське відділення Миронівської ОДПІ

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси