Вхід на сайтПро порядок забезпечення санаторно – курортними путівками ветеранів війни, інвалідів та інвалідів з дитинства

Ветерани війни( інваліди війни, учасники бойових дій, учасники війни), інваліди всіх категорій та особи, на яких поширюється  чинність Закону країни «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту (члени сімей загиблих або померлих ветеранів війни) та «Про жертви нацистських переслідувань» забезпечуються  безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів  за рахунок коштів державного бюджету.

 

Для постановки на облік для забезпечення санаторно-курортною путівкою особи подають до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації слідуючі документи:

- заяву;

- медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о.

Путівки видаються вищезазначеним особам відповідно до медичних рекомендацій з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб, в порядку черговості в міру надходження путівок.

Інваліди війни та інваліди, зазначені у ст.6-2 Закону України «Про жертви нацистських переслідувань», забезпечуються путівками  позачергово щороку.

Учасники війни, члени сімей загиблих або померлих ветеранів війни та особи, зазначені у статтях 6-3 і 6-4 Закону України «Про жертви нацистських переслідувань», забезпечуються путівками один раз на два роки.

Інваліди з наслідками травм і захворювання хребта та спинного мозку забезпечуються путівками до санаторіїв спінального профілю (відповідно до медичних рекомендацій) з лікувальним строком на 45 днів у порядку черговості в міру надходження путівкою. Особам, що супроводжують інвалідів І групи до санаторіїв спінального профілю, путівки не видаються, лише оплачується проїзд. Термін перебування за путівкою для інших категорій інвалідів становить 18 діб.

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси