Вхід на сайтПорядок забезпечення інвалідів автомобілями

З 09.08.2006 року забезпечення інвалідів автомобілями здійснюється згідно вимог «Порядку забезпечення інвалідів автомобілями», затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 19.07.2006 №999.

Підставою для забезпечення інвалідів автомобілями є висновок обласної медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) про наявність у інвалідів медичних показань для його одержання, а також посвідчення на право керування автомобілем.

 

Управління соціального захисту населення  видає інваліду направлення на комісію МСЕК  для визначення медичних показників на право придбання автомобіля.

Для забезпечення автомобілем безплатно або з оплатою 7% вартості автомобіля необхідно подати такі документи:

- заява ;

- висновок МСЕК, про встановлення медичних показань на право забезпечення автомобілем безплатно або купівлю його на пільгових умовах;

- копія прав водія-інваліда або особи, яка буде керувати автомобілем;

- копія довідки про групу інвалідності;

- довідка про одержання пенсії;

- довідка про відсутність транспорту протягом останніх 7-ми років;

- довідка з місця постійного проживання особи, яка буде керувати автомобілем.

Продаж автомобілів на пільгових умовах з оплатою 7% їх вартості провадиться інвалідам за наявності відповідних медичних висновків на право забезпечення автомобілем і протипоказань до водіння автомобіля, якщо керування ним буде здійснювати член сім”ї інваліда.

До членів сім’ї належать особи, які разом проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки на підставі шлюбу, кровного споріднення, усиновлення. Взяття на облік дітей-інвалідів для придбання автомобілів провадиться після досягнення такою дитиною п’ятирічного віку.

Якщо в сім’ї є два і більше інваліди, які за медичними показаннями мають право на одержання автомобіля безплатно або купівлю його напільгових умовах, то видається (продається) один автомобіль позачергово на вибір одному з них (за згодою інших) з подальшим зняттям їх з черги для одержання автомобіля.

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси