Робоча зустріч

В зустрічі взяли участь: голова районної ради Замирайло В.М., голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька І.А., начальник відділу освіти Поліщук О.В., колектив навчального закладу, батьки та учні.
Значну увагу під час зустрічі було приділено питанню перспективного розвитку освітньої системи Богуславського району до 2020 року, також були підведені підсумки проведеної роботи за 2016 рік та обговорені плани на 2017 рік про підвищення ефективності навчально-виховного процесу, а саме:
впровадження профільного навчання та поглибленого вивчення окремих предметів;
проектного навчання в початковій школі;
покращення матеріально-технічної бази школи та енергозбереження.
Адміністрація, батьки, педагогічний колектив висловили щиру подяку Анатолію Степановичу та всім гостям за сприяння у проведенні ремонтних робіт у навчальному закладі та за вагомий внесок у розвиток закладів освіти району.
2_207 лютого 2017 року на базі Богуславської загальноосвітньої школи №2 відбулася робоча зустріч депутата обласної ради, голови постійної комісії Київської обласної ради з питань освіти, науки, культури, освітянської діяльності, історичної спадщини, духовності, релігії та міжрегіональних зв'язків Даниленка А.С. з колективом закладу.
впровадження профільного навчання та поглибленого вивчення окремих предметів;
проектного навчання в початковій школі;
покращення матеріально-технічної бази школи та енергозбереження.
070220172_2