11 лютого в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького» відбудеться 10 міжрайонний кубок серед чоловічих команд, присвячений пам’яті воїнів-афганців Богуславщини та 28 річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан. Організатори змагання, серед яких сектор спорту райдержадміністрації, районна організація ветеранів Афганістану та ВФСТ «Колос», запросили до участі у турнірі команди з Обухова, Яхнів, Іванівки, Побережки та Богуслава. Запрошуємо шанувальників волейболу до спортивної зали гуманітарного коледжу підтримати наші команди. Відкриття турніру о 10.00 годині.

Оргкомітет.