Вхід на сайтЯхни- переможці міжрайонного кубка.

DSC_909111 лютого 2017 року в  місті Богуславі відбувся 10-ий міжрайонний кубок з волейболу  серед чоловічих команд, присвячений пам’яті воїнів-афганців Богуславщини та 28-ій річниці виведення військ колишнього СРСР  з республіки Афганістан. Організатори цього турніру-сектор спорту райдержадміністрації та районна організація ветеранів Афганістану на участь у змаганнях запросили команди з Яхнів Миронівського району, з Крутих Горбів Таращанського району, з Іванівки, з Побережки та богуславських ДНЗ ЦПТО та гуманітарного коледжу.

Всіх учасників змагань привітали заступник голови  райдержадміністрації Салата О.П. та голова районної організації ветеранів Афганістану Циганенко В.С.

Після жеребкування, яке провів головний суддя зманань Сторчеус А.В., до справи взялися волейболісти.На першому етапі,який проходив за коловою системою у двох групах, визначилися суперники, які розіграли у стикових іграх нагороди цьогорічного кубка.Отже,за третє місце змагалися волейболісти з Крутих Горбів та ДНЗ ЦПТО. Команда,що представляла навчальний заклад, виявилася сильнішою у двох партіях-25:20 та 25:13.У головному фінільному протистоянні зійшлися колективи з Побережки та Яхнів. Перша партія за побережківчанами-25:22, другу виграли яхнівчани-25:19.У третій, вирішальній партії, команда з Яхнів змогла утримати свою переможну ходу і здобула перемогу з рахунком 15:12.Тож головний приз змагань-кубок, виборола яхнівська команда.Переможці та призери кубкових змагань також були відзнатені дипломами сектору спорту райдержадміністрації та грамотами районної організації ветеранів Афганістану.

 

Організатори змагань висловлюють подяку директору гуманітарного коледжу Лисаку С.В. за

надані зручні умови для проведення змагання та міському голові Дяченку В.М. за надану спонсорську допомогу  для організації та проведення цьогорічного турніру.DSC_9091

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси