"Відкриваємо Україну"...

16 лютого 2017 року учні Богуславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 презентували результати участі у Всеукраїнському освітньому проекті «Відкривай Україну». Програма «Відкриваємо Україну» має на меті пробудити у молодого покоління відчуття зв’язку з культурою і традиціями України. Але робити це так, як іще не робив ніхто: використовуючи сучасні методи і технології, цікаво, весело, а водночас – глибоко й щиро.
У школі сформувалася команда школярів, які вирішили розфарбувати стіни коридору початкової школи. У грудні 2016 року  учні звернулися до голови Богуславської районної державної адміністрації І.А.Старенької з проханням допомогти реалізувати проект. Ірина Абрамівна пішла назустріч, сприяла у виділенні коштів для його реалізації.
І ось закінчився шкільний етап проекту. Коридори початкової школи не впізнати. Тут на стінах  і казкові герої, і фантастичні дерева, і різнокольорові веселки.
Діти щиро дякували Ірині Абрамівні Старенькій, начальнику відділу освіти Оксані Василівні Поліщук за підтримку і розуміння учнівських потреб.
Українська молодь має велетенський потенціал. Але його потрібно розвивати. Завдяки підтримці влади наші діти мають змогу розвиватися, реалізувати свої здібності, проявляють свої кращі якості.
DSCN5170_117 лютого 2017 року учні Богуславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 презентували перед головою Богуславської районної державної адміністрації І.А. Старенькою та начальником відділу освіти райдержадміністрації О.В. Поліщук результати участі у Всеукраїнському освітньому проекті «Відкривай Україну». Програма «Відкриваємо Україну» має на меті пробудити у молодого покоління відчуття зв’язку з культурою і традиціями України. Але робити це так, як іще не робив ніхто: використовуючи сучасні методи і технології, цікаво, весело, а водночас – глибоко й щиро.
P70217-122316_2
P70217-122620_1