АПАРАТНА НАРАДА

IMG_232420 лютого 2017 року  голова Богуславської районної  державної адміністрації І.А. Старенька провела апаратну нараду, в якій взяли участь заступник голови адміністрації, керівник апарату, голова та заступник голови районної ради, керівники управлінь, відділів,  структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району.

На порядку денному апаратної наради розглядалися питання:

1. Про роботу медичної галузі району.
  2. Про роботу Богуславського районного військового комісаріату.
  3. Про проведення меморіальних заходів з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.
  4. Про роботу правоохоронних органів та забезпечення правопорядку  у Богуславському районі.
  5. Про нарахування субсидій населенню Богуславського району.
  6. Про  роботу КП «Богуславтепловодопостачання».
  7. Про роботу доруправління у Богуславському районі
  8. Різне.

Голова Богуславської районної державної адміністрації І.А. Старенька першочергово вкотре  акцентувала увагу на роботі медичної галузі Богуславського району, адже питання реформування  та оптимізації медицини виноситься на всі рівні. Ірина Абрамівна довела до відома присутніх інформацію про підсумки  ряду  робочих поїздок до Київської облдержадміністрації з цього питання та наголосила, що докладе всіх зусиль для того, щоб зберегти Центральну районну лікарню і не допустити скорочення стаціонарних відділень.

Тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Богуславського районного військового комісаріату Синьогуб С.В. розширено доповів  про  проведену масштабну роз’яснювальну роботу серед населення району щодо контрактної служби в лавах Української армії.

Також  голова райдержадміністрації наголосила на забезпеченні правопорядку   під час проведення меморіальних заходів з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні; належному та своєчасному оформленні субсидій населенню.

За підсумками наради  надано відповідні  доручення та встановлено терміни виконання.