Кубок Героя Радянського Союзу Зозулі А.Л.

IMG_20170225_15102125 лютого у спортивному залі ДНЗ «Богуславський ЦПТО» відбулися змагання  45-го розіграшу районного кубкового турніру  з волейболу серед чоловічих команд, пам’яті Героя Радянського Союзу Зозулі А.Л.

У змаганнях  взяли участь кращі волейбольні колективи Богуславщини: команди з Побережки, Дмитренок, Іванівки, ДНЗ ЦПТО та дві команди Богуславського гуманітарного коледжу. За підсумками попередніх ігор у вирішальному протистоянні за головний приз –перехідний кубок – зійшлися давні і непримиримі суперники з Побережки та гуманітарного коледжу (перша команда). Команда з викладачів та студентів коледжу у фінальній грі проявила свій непоступливий характер, була більш згуртована та цілеспрямована на перемогу. Саме це і стало запорукою успіху. Перемігши у двох партіях, після дворічної перерви, кубок повертається до Богуславського гуманітарного коледжу.

Третім призером турніру стала команда ДНЗ ЦПТО.

Організатор змагань висловлює вдячність директору ДНЗ «Богуславський ЦПТО» Барану М.П. за надану можливість проведення заходу у спортивному залі цього закладу та міському голові Дяченку В.М., палкому прихильнику волейболу, який неодноразово надавав спонсорську допомогу.