Прийом громадян

IMG_249622 березня  2017 року голова Богуславської райдержадміністрації І.А. Старенька провела особистий  прийом громадян.

На прийомі  в очільниці району побувала жителька с. Біївці, яка  звернулася з  питанням щодо  роботи медичної галузі району, а саме: незабезпеченості медичним препаратами  онкохворих. Жінка повідомила, що має тяжко онкохворого чоловіка, який  потребує постійних знеболюючих (наркотичних) препаратів.  Ірина Абрамівна відразу в присутності жінки зателефонувала до головного лікаря Богуславської ЦРЛ  В.П. Шинкаренка, який доповів про стан справ щодо закупівлі відповідних медикаментів Богуславською ЦРЛ та процедуру їх отримання.

Також на прийомі  у голови адміністрації побував житель м. Богуслав, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, інвалід 2-ї групи по питанню виготовлення проекту землеустрою на земельну ділянку та забезпечення житлом. По викладених питаннях  Ірина Абрамівна надала заявнику вичерпні роз’яснення згідно чинного законодавства.IMG_2497