ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ГОЛОВИ БОГУСЛАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ «Про результати роботи райдержадміністрації у 2016 році»

IMG_2555Відповідно до частини третьої статті 45 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» та на виконання Наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20.12.2016 № 277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади», з метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності Богуславської райдержадміністрації,  24 березня 2017 року голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Абрамівна Старенька презентувала звіт про проведену роботу у 2016 році.

На заході були присутні голова районної ради В.М. Замирайло, заступник голови районної ради А.Л. Резніченко,  заступник голови райдержадміністрації О.П. Салата, перший заступник міського голови Ю.М. Лелека, депутати районної ради, голова та члени Громадської ради при Богуславській райдержадміністрації, керівники громадських організації, професійних спілок, виконавчий директор Федерації роботодавців Богуславського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  громадські активісти, ЗМІ.

Інформація про результати роботи / аналіз діяльності Богуславської районної державної адміністрації у 2016 році

IMG_2549IMG_2551IMG_2553IMG_2554IMG_2556IMG_2558IMG_2559