Останні баталії…

Хорошим гравцем можливо стати, тільки коли прикласти максимум зусиль.
Для цього робиться все, щоб допомогти  юним хокеїстам-робимо ставку на взаєморозуміння, на чуття плеча партнера поруч, дружбу в колективі. І не важливо на чийому полі проходить битва за першість-вона є -Перемога і буде завжди, коли на Льодову арену виходять «Шершні»!
11 квітня 2017 року Термінал, що у Броварах, у захваті споглядав останній матч юних вихованців УНТЦ «Льодограй» команди «Шершні» 2006 р. н. та Київської команди «Торнадо» 2006 р. н. у Щорічній дитячій Лізі з хокею. З рахунком 7:0 і фактичною перемогою повернулися хлопчаки до рідного міста.
Що ж, вболівальникам тільки залишається чекати підведення підсумків Великої гри-Щорічної дитячої Ліги з хокею де переможе найсильніший.
11_04_2017Хорошим гравцем можливо стати, тільки коли прикласти максимум зусиль.
11_04_2017_1
11_04_2017_2