«Інформований – значить захищений…»

21 квітня 2017 року в приміщенні Богуславської ЗОШ №3 відбувся семінар-нарада для соціальних педагогів та практичних психологів навчальних закладів району. На семінарі були розглянуті питання: попередження насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, підліткової жорстокості, попередження та протидії торгівлі людьми.

У заході  взяли участь: начальник служби у справах дітей Богуславської районної державної адміністрації О.Калінська та головний спеціаліст служби В.Тихопій, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.Федусенко, заступник начальника дільничних інспекторів Богуславське відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ Національної поліції в  Київській  області О.Горовенко та інспектор ювенальної превенції В.Литвин, керівник Богуславського бюро правової допомоги І.Даниленко, методист психологічної служби районного методичного кабінету відділу освіти Богуславської районної державної адміністрації Ю. Кривобород.

В ході семінару учасникам заходу було роз’яснено норми законодавства, що регулюють питання попередження насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, підліткової жорстокості, протидії торгівлі людьми, узгоджено механізм взаємодії суб’єктів соціальної роботи в рамках законодавства, надані інформаційні матеріали для проведення просвітницької кампанії, направленої на підвищення обізнаності дітей, учнівської та студентської молоді, ознайомлено з порядком та підставами отримання безоплатної правової допомоги.

BZOSH_3

BZOSH_3_1