Вхід на сайт"ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ” У БОГУСЛАВСЬКОМУ РАЙОННОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

У зв’язку з вдосконаленням соціальної роботи і згідно встановленого графіку Богуславським районним центром зайнятості за сприянням райдержадміністрації та відділу освіти , 21.04.2017 р. в приміщенні Богуславського центру професійно – технічної освіти був проведений“ Ярмарок професій ”. У ньому взяли участь близько 180 учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл м. Богуслава та Богуславського району.      Учасниками ярмарку стали  14 навчальних закладів , серед них – Національний транспортний університет,  Київський університет будівництва і архітектури, Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя – Левицького, Маслівський аграрний коледж Білоцерківського національного аграрного університету, Інститут спеціального зв»язку та захисту інформації Київського політехнічного інституту, Київський національний авіаційний університет,  Університет економіки і права « Крок», Київський національний університет харчових технологій, Національний транспортний університет, Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості, Білоцерківський національний аграрний університет та інші.

Відвідувачі ярмарку ознайомились з професіями та спеціальностями, які на сьогодні користуються попитом на ринку праці, отримали інформацію про навчальні заклади, умови вступу до них та умови проходження навчання безпосередньо у працівників цих закладів. Учні також отримали інформацію щодо можливості професійного навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов”язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, надавались юридичні консультації.

Представники навчальних закладів ознайомили молодь з історією, традиціями, умовами навчання, рівнем організації культурно – масової та спортивної роботи.

На Ярмарку були присутні та взяли участь  представники відділу освіти, а також  біля 15 батьків учнів.

jarmarka_24_04_2017

jarmarka_24_04_2017_1

jarmarka_24_04_2017_2

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси