СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

25 квітня 2017 року з 10.00 до 12.00 години проведено спільний прийом громадян начальником служби О. Калінською та головним спеціалістом  Богуславського бюро правової допомоги Н. Туникою.

Порушені під час звернення питання стосувалися: порядку відновлення свідоцтв про народження на дітей; порядку стягнення аліментів з того з батьків, хто проживає окремо від дітей; порядку оголошення в розшук відсутньої особи; втрата права користування житлом та зняття з реєстраційного обліку; правові підстави позбавлення батьківських прав; оформлення пенсії по втраті годувальника; підстави отримання соціальної допомоги по малозабезпеченості; порядок відновлення газопостачання у зв’язку із відключенням за несплату; продовження строку дії посвідчень багатодітної сім’ї.

В ході надання правової допомоги були додатково отримані консультації від керівників управління соціального захисту населення Богуславської районної державної адміністрації, Богуславського районного відділу  ДРАЦС головного територіального управління юстиції у Київській області, Богуславської дільниці Кагарлицької ФЕГГ ПАТ Київобленерго.

Громадян, що звернулися, ознайомлено з порядком та підставами отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.

spilnuy_pruyom_gromad

spilnuy_pruyom_gromad_1