Щорічна дитяча Ліга по хокею з шайбою святкує свій перший сезон.

так як виникла гостра необхідність в регулярних змаганнях юних спортсменів; з метою популяризація   та розвитку дитячо-юнацького хокею в Україні , відродження слави українського хокею; пропагування спорту, як важливого способу укріплення здоров’я підростаючого покоління, підвищення ефективності фізичного виховання.
Команди-учасниці ХК «Ліги»:
1.ДЮСШ « Барс» м. Бровари ;
2. «Білий Барс» м. Біла Церква;
3. «Патріот» м. Вінниця;
4. «Крижинка» м. Київ;
5. «Сокіл» -1 м. Київ;
6. «Сокіл»-2 м. Київ;
7. «Торнадо» м. Київ;
8. «Атек» м. Київ;
9. «Шершні» м. Богуслав
Зіграно матчів: юні спортсмени 2006 р.н    (20 ігор);
юні спортсмени 2007 р.н. (16 ігор).
Матчі проходили у м. Богуславі, м. Білій Церкві, м. Бровари на різних льодових аренах м. Києва.
29.04 та 30.04 2017 року на льодовій арені ДЮСШ «Крижинка»  у місті Києві відбулися урочистості з нагоди святкування закінчення  першого сезону Щорічної дитячої Ліги по хокею з шайбою.
Спонсором та партнером Ліги є кампанія оператора державних лотерей МСЛ. Церемонію нагородження спортсменів, які зайняли призові місця у конкурсах проводив віце -президент кампанії МСЛ Власенко Євген Вілерійович, переможцям були вручені ключки та великі повітряні кульки з логотипом МСЛ:
Переможці конкурсів:
1 конкурс- кидок шайби на точність- Коваль Олексій (Торнадо м. Київ);
2 конкурс- на швидкість                         Каранда Роман (Барс м. Бровари);
3 конкурс-  на силу                       Ольховенко Михайло (Барс м.Бровари);
4 конкурс – слалом-          Воротеляк Арсеній (Торнадо м. Київ);
5 конкурс- буліти-  воротар Лось Єгор  (Барс м. Бровари);
Карпачов Володимир (Атек м. Київ)
Церемонію нагородження команд(2006 р.н.) у Щорічній дитячій Лізі по хокею з шайбою продовжили: директор ДЮСШ «Крижинка» Архипенко Ігор Михайлович, тренер ДЮСШ Аліпов Євген Леонідович, тренер команди «Шершні» м. Богуслав Яковенко Олександр Олександрович:
ДЮСШ « Барс» м. Бровари  -  І місце;
«Шершні» м. Богуслав           - ІІ місце ;
«Крижинка» м. Київ            -  ІІІ місце;
«Атек» м. Київ                         -  ІV місце;
«Торнадо» м. Київ                   - V місце;
«Сокіл»  м. Київ                       - VІ місце.
Юні хокеїсти (2006 р.н. )урочистим спортивним маршем передали естафету Ліги своїм побратимам(2008 р.н.) Перша сходинка подолана і в новому сезоні спортсменів чекає захоплююча боротьба у Чемпіонаті України по хокею з шайбою.
Вітаємо команду «Шершні» (2007 р.н.),які завоювали в Лізі почесне ІV місце.
Liga_1Щорічна дитяча Ліга по хокею з шайбою святкує свій перший сезон.
Команди-учасниці ХК «Ліги»:
1.ДЮСШ « Барс» м. Бровари ;
2. «Білий Барс» м. Біла Церква;
3. «Патріот» м. Вінниця;
4. «Крижинка» м. Київ;
5. «Сокіл» -1 м. Київ;
6. «Сокіл»-2 м. Київ;
7. «Торнадо» м. Київ;
8. «Атек» м. Київ;
9. «Шершні» м. Богуслав
Liga_2
Зіграно матчів: юні спортсмени 2006 р.н    (20 ігор);
юні спортсмени 2007 р.н. (16 ігор).

Переможці конкурсів:
1 конкурс- кидок шайби на точність- Коваль Олексій (Т
орнадо м. Київ);
3 конкурс-  на силу                       Ольховенко Михайло (Барс м.Бровари);
4 конкурс – слалом-          Воротеляк Арсеній (Торнадо м. Київ);
5 конкурс- буліти-  воротар Лось Єгор  (Барс м. Бровари);
Карпачов Володимир (Атек м. Київ)
Liga_3
ДЮСШ « Барс» м. Бровари  -  І місце;
«Шершні» м. Богуслав           - ІІ місце ;
«Крижинка» м. Київ            -  ІІІ місце;
«Атек» м. Київ                         -  ІV місце;
«Торнадо» м. Київ                   - V місце;
«Сокіл»  м. Київ                       - VІ місце.
Вітаємо команду «Шершні» (2007 р.н.),які завоювали в Лізі почесне ІV місце.
Велика  підтримка для юних спортсменів-їхні батьки, які проживають і розділяють разом з дітьми всі злети та падіння у спорті. Вітаємо батьків, вітаємо весь тренерський склад та зичимо наснаги, оптимізму нових ВЕЛИКИХ ПЕРЕМОГ у професійній грі «номер один» серед зимових видів спорту. Liga_4
Liga_5
Liga_6