1 червня – Міжнародний день захисту дітей, прекрасне свято радості та одвічної надії!

Сьогодні площа перед Будинком культури м. Богуслава стала творчим майданчиком, на якому розмістилися розважальні зони: традиційний конкурс малюнку на асфальті «Богуслав очима дітей», гала-концерт дитячої творчості,  арт-зони: зона аква-гриму, зона «Паперові фантазії», зона петриківського розпису, зона плетіння косичок та зона дитячих мрій.
Вітальну програму з нагоди Дня захисту дітей приготували працівники та вихованці Богуславського центру дитячої та юнацької творчості, Богуславської школи мистецтв та районного Будинку культури. До проведення майстер-класів долучилися студенти Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С. Нечуя-Левицького.
Висловлюємо подяку міському голові В’ячеславу Михайловичу Дяченку  та партії «Рідне місто» за фінансову допомогу у придбанні матеріалів для проведення майстер-класів та конкурсу малюнку на асфальті.
Переможці конкурсу малюнку на асфальті отримали подарунки від депутатів міської ради з партії «Батьківщина». Висловлюємо подяку за ці подарунки та морозиво для усіх дітей депутату обласної ради Гринчуку Віктору Васильовичу.
Вітаємо кожну дитину зі святом, бажаємо здійснення усіх мрій і сподівань. Нехай наша ненька Україна переборе всі труднощі і стане сильною, справедливою і квітучою державою. А такі дитячі свята допомагають нам вижити у ситуації, коли держава знову має пробиватися через терни.
CIMG5250Сьогодні площа перед  районним будинком культури м. Богуслава стала творчим майданчиком, на якому розмістилися розважальні зони: традиційний конкурс малюнку на асфальті «Богуслав очима дітей», гала-концерт дитячої творчості,  арт-зони: зона аква-гриму, зона «Паперові фантазії», зона петриківського розпису, зона плетіння косичок та зона дитячих мрій.
Переможці конкурсу малюнку на асфальті отримали подарунки.
CIMG5245CIMG5250CIMG5253CIMG5256CIMG5258CIMG5270CIMG5263