Служба у справах дітей інформує:

Відповідно до розподілу путівок до ДПУ «МДЦ «Артек» на VI тематичну зміну з 23.06.2017 року по 13.07.2017 року службою у справах дітей Богуславської райдержадміністрації здійснюється підбір дітей, які мають право на оздоровлення у відповідному закладі відпочинку.

Службою у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації надано Богуславському району 4 путівки, із яких безкоштовних – 2, 20% вартості путівки – 1 (1638,00 грн.), 50% вартості путівки – 1(4095,00 грн.).

Безкоштовні путівки надаються :

- дітям-сиротам;

- дітям, позбавленим батьківського піклування;

- дітям-інвалідам, здатним до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань);

- дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;

- дітям, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;

- дітям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

- дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

- дітям із малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;

- дітям із багатодітних сімей (при цьому середньомісячний сукупний дохід сімей, у яких виховуються діти зазначеної категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого законодавством).

Путівки із частковою оплатою в розмірі 20 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють, або з інших джерел, не заборонених законодавством) надаються :

- дітям із багатодітних сімей;

- дітям осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

- дитячим творчим колективам та спортивним командам - переможцям міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

- талановитим та обдарованим дітям - переможцям міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

Путівки із частковою оплатою в розмірі 50 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють, або з інших джерел, не заборонених законодавством) надаються:

- відмінникам навчання;

- дітям, які є лідерами дитячих громадських організацій;

- дітям, які перебувають на диспансерному обліку;

- дитячим творчим колективам та спортивним командам - переможцям міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

- талановитим та обдарованим дітям - переможцям міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

За детальною інформацією при отриманні відповідної путівки на дітей зазначених категорій, необхідно звернутись до служби у справах дітей Богуславської райдержадміністрації.