Засідання комісії з питань захисту прав дитини

ditu_15_06_2017_415 червня 2017 року в малому залі засідань Богуславської районної державної адміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини за участю членів комісії - керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та запрошених представників організацій та установ району.

На комісії розглядалися питання: влаштування дитини. Позбавленої батьківського піклування, щодо доцільності позбавлення батьківських прав одного з батьків, щодо визначення місця проживання малолітньої дитини, щодо надання дозволу на вчинення правочину, право власності на яке має дитина-сирота. А також розглядалися та переглядалися попередні індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

ditu_15_06_2017_1

ditu_15_06_2017_2