Про оздоровлення та відпочинок дітей Богуславського району

Artek_23_06_2017На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», Обласної комплексної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року з метою забезпечення контролю за діяльністю дитячих закладів оздоровлення та відпочинку незалежно від форм власності і підпорядкування, створення в них безпечних умов для перебування дітей, що відповідають вимогам санітарних норм та здійснення заходів, спрямованих на збереження і зміцнення здоров’я дітей в Київській області відповідно до розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 23 лютого 2017 року № 64 «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році», в області розпочато літнє оздоровлення дітей , які потребують особливої та соціальної підтримки.

22 червня 2017 року, 9 дітей з Богуславського району вказаної категорії відправились комфортабельними автобусами на оздоровлення до дитячого заміського закладу

Artek_23_06_2017_1

оздоровлення та відпочинку «Рассвет» ТОВ «КО «Перлина Чорного моря» смт.Сергіївка, Білгород-Дністровського району Одеської області.

23 червня 2017 року, 4 дітей нашого району заїхали до Міжнародного дитячого центру «Артек», що розташований в одному із заповідних куточків Києва – Пущі Водиці, на базі санаторно-курортного комплексу «Пуща Озерна».

27 червня 2017 року 6 вихованців дитячого будинку сімейного типу Шнуренків відпраляться на оздоровленя до ДП «Санаторій «Україна» ПАТ «Укрпрофоздоровниця», що в смт Ворзель.

Юних жителів Богуславщини чекають: змістовне дозвілля, розваги, цікаві екскурсії теплі та лагідні хвилі Чорного моря, нові друзі та незабутні враження.

Artek_23_06_2017_2