Шановні правоохоронці!

116949Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!
Кожен день, виявляючи мужність, витримку, самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя мешканців Богуславщини, стоїте на варті правопорядку. Одним із вагомих здобутків нашої держави у час активної розбудови громадянського суспільства і становлення нації є створення Національної поліції України – правоохоронного органу європейського зразка.
Вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Впевнені, що ви й надалі ефективно виконуватимете свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій у нашому місті та районі.
Дякуємо за службу, вірність присязі та відданість Українському народові. Бажаємо вам, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів.
Також бажаємо вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра й благополуччя!
З Днем Національної поліції України!

Голова районної державної адміністрації І.А. Старенька                                                 Голова районної ради В.М. Замирайло