Суд звільнив від відповідальності ще одного учасника Програми СБУ «На тебе чекають вдома»

p_206_27475669Біловодський районний суд Луганської області звільнив від кримінального покарання ще одного учасника Програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома».

Мешканець Луганської області у 2014 році, піддавшись російській пропаганді, брав участь у діяльності незаконних збройних формувань т.зв. «ЛНР». Незабаром він залишив лави терористів, не витримавши ганебного відношення, постійного пияцтва та пограбувань місцевого населення з боку подільників.

Тривалий час чоловік переховувався, побоюючись кримінальної відповідальності.

У 2017 році, дізнавшись з інтернету про Програму СБУ «На тебе чекають вдома», певний час не наважувався на участь у ній. Однак, передивившись низку відеозвернень вже звільнених від кримінальної відповідальності учасників Програми, чоловік, врешті-решт, звернувся до українських правоохоронців.

Детальніше за посиланням -