Громадські слухання про роботу закладів охорони здоров’я відбулися

IMG_3183після обговорення  питань  охорони громадського порядку. Доповідачами  по цьому питанню були  заступник головного лікаря Богуславської ЦРЛ  В.М. Носко,  в.о. головного лікаря КЗ «ЦПМСД»  Т.А. Шевченко, фельдшер медичної амбулаторії с. Мисайлівка С.Д. Сигиденко.

Присутні в залі жителі громади мали можливість висловити  свої нарікання,  зауваження, побажання, пропозиції, рекомендації  відносно  роботи медичної галузі Богуславщини. Також жителі громади  цікавилися фінансуванням  галузі, наявністю вакантних посад та наголошували на підвищенні якості надання медичних послуг, поновленню роботи аптеки при Мисайлівській амбулаторії.

У своєму виступі доповідачі зазначили, що всі ФАПи на території Богуславського району забезпечуються медикаментами для надання населенню першої медичної допомоги. Зокрема, довели до відома присутніх інформацію про дію програми «Доступні ліки», згідно якої населення, яке звертається до свого безпосереднього лікаря в КЗ «Богуславський Центр первинної медико-санітарної допомоги» має можливість виписати необхідні ліки, які є в переліку.

Кожна людина має право обрати собі лікаря, заключивши з ним договір.  Також було обговорено принципи, за якими буде проводитися медична реформа. Зі свого боку сільський голова та директор Мисайлівського НВК подякували працівникам сільської амбулаторії за добросовісне та сумлінне виконання своїх обов*язків.