ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Богуславська районна державна адміністрація інформує про те, що:

07.09.2017 о 10.00 год. (четвер) в приміщенні Саварської сільської ради (с. Саварка Богуславського району),

14.09.2017 о 10.00 год. (четвер) в приміщенні Біївецької сільської ради (с. Біївці Богуславського району),

21.09.2017 о 10.00 год. (четвер) в приміщенні Хохітвянської сільської ради (с. Хохітва Богуславського району),

28.09.2017 о 10.00 год. (четвер) в приміщенні Киданівського   сільського Будинку культури (с. Киданівка Богуславського району),  відбудуться  громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та стану роботи закладів охорони здоров’я на території Богуславського району.

У громадських слуханнях на добровільних засадах беруть участь члени територіальної громади. На громадські слухання запрошуються посадові особи райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, депутати міської, районної рад, керівники органів самоорганізації населення, представники місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, керівники підприємств, установ та організацій, діяльність яких пов’язана з питаннями, що обговорюються.