1 вересня - День знань!

1 вересня, в 17 загальноосвітніх навчальних закладах району, новий навчальний рік розпочався Святом знань.
З 1 вересня 2017 року в Богуславському районі розпочав роботу заклад нового типу  - Богуславський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія».  За результатами конкурсу у перший гімназійний клас (5 загальноосвітній) Богуславського НВК зараховано 18 учнів.
У всіх школах проведено урочисті лінійки,  де учнів, батьків та вчителів вітали представники Богуславської районної державної адміністрації, депутати районної ради, депутати міських та сільських рад, представники громадськості.
Після святкової лінійки усіх учнів чекав перший урок, тематика якого відповідала принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді: «Україна на карті Європи».
1_veresnya_01_09_2017_4_mal

У 2017/2018 н. р. заклади освіти прийняли на навчання 3116 учнів, в тому числі 359 першокласників. В новому навчальному році  збережено мережу загальноосвітніх навчальних закладів району, до якої входять 1 загальноосвітній навчальний заклад нового типу, 1 опорний навчальний заклад, 1 спеціалізована школа, 3 загальноосвітні заклади та 11 навчально-виховних комплексів.

Усім, хто розпочав новий навчальний рік гості побажали наполегливості, терпіння, нових звершень та успіхів. Урочистості з нагоди Дня Знань пройшли в атмосфері щирості, дружби, взаємоповаги.

1_veresnya_01_09_2017_2
1_veresnya_01_09_2017_3