Екскурсія Богуславською районною бібліотекою для першачків Богуславської спеціалізованої школи № 1

20 вересня Богуславська районна бібліотека була "наповнена" дитячим гомоном, сміхом та позитивними емоціями, адже до неї на екскурсію  завітало 28 діток - учнів 1-Б класу Богуславської спеціалізованої школи №1 разом із батьками та вчителями.  Екскурсія проходила в шаленому ритмі, адже діткам хотілося побачити та дізнатися як можна більше про бібліотеку, її історію, виставки, цікавинки та книги. Надзвичайно були раді міні-колекції книжечок, яку з радістю роздивлялися та фотографувалися. А великий атлас завоював найбільше уваги.  А в кінці екскурсії (після масси питань), кожен учень отримав пам'ятки-цікавинки про книги та символічних голубів в техніці оригамі. І дітки, і батьки, і вчителі, і ми бібліотекарі  залишилися задоволені, з масою приємних емоцій та вражень.

sh_1_20_09_2017

sh_1_20_09_2017_1 sh_1_20_09_2017_2