Шановні освітяни та бібліотекарі Богуславщини!

1348854644_livrary20day

З нагоди Вашого професійного свята  прийміть найщиріші вітання та глибоку вдячність за Вашу працю, вірність обов’язку, відданість ідеалам добра, правди і гуманізму.

Ваша місія складна і почесна – ведучи своїх вихованців дорогою пізнання світу, давати перші уроки чесності і справедливості, виховувати відповідальних, свідомих громадян України. Адже саме Ваша мудрість і висока професійна майстерність є обов’язковою передумовою формування інтелектуального і морального обличчя підростаючих поколінь.

Переконані, що лише об’єднавши зусилля всієї громади району, зможемо створити належні умови для отримання учнівською молоддю високоякісної освіти.

Бажаємо всім Вам міцного здоров’я і невичерпної енергії, затишку і достатку в родинах, нових творчих здобутків в ім’я кращого майбутнього Української держави.

Голова Богуславської     районної державної адміністрації І.А. Старенька