Я МАЮ ПРАВО

Загальнонаціональний правоосвітницький проект «Я маю право» реалізується Міністерством юстиції України у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту -  сформувати нову правову культуру у суспільстві, Стратегічним завданням довгострокової  національної програми «Я маю право» є підвищення рівня  знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громадян захищати свої права.

Працівниками Богуславського районного відділу державної реєстрації  актів цивільного стану проводиться роз’яснення громадянам проекту «Я маю право» за темами:  « Права громадян у сфері правосуддя», « Захист права власності українських громадян», «Формування вмінь протистояти побутовій корупції, зокрема, у вищих навчальних закладах». Також під час проведення різних заходів розповсюджується інформаційні буклети.

11 жовтня 2017 року начальником відділу проведено виховну голину зі студентами Богуславського гуманітарного коледжу на тему «Формування вмінь протистояти побутовій корупції, зокрема, у вищих навчальних закладах». Розповсюджено  буклети та проведено роз'яснення всеукраїнського проекту «Я маю право»  працівникам Богуславської райдержадміністрації, громадянам та посадовим особам виконавчих комітетів Вільховецької, Тептіївської, Дибинецької, Розкопанецької та Шупиківської сільських рад під час проведення мобільних точок доступу.

З метою інформування населення про загальнонаціональний просвітницький проект Міністерства юстиції України « Я МАЮ ПРАВО» рекомендуємо переглянути відеоролик з даного питання, підготовлений Міністерством юстиції України, за посиланням https://drive.google.com/file/d/0B8thaOH6x-hmWW1uUTN2cFBadkk/view?usp=drive_web