Запрошуємо шанувальників футболу та хокею

Шанувальників спорту Богуславщини запрошуємо на спортивні заходи, які відбудуться у нашому місті найближчими днями. В УНТЦ «Льодограй» будуть зіграні матчі 2-го туру Придніпровської Хокейної Ліги (ПХЛ) серед вихованців ДЮСШ 2007 р.н.(U-11). Загалом, у сезоні 2017-2018р. приймають участь під егідою ПХЛ 15 команд, які представляють практично всі центри розвитку хокею з шайбою на Україні. Тренери та батьки хокеїстів запрошують богуславчан та гостей міста повболівати та підтримати юних «Шершнів».

Наводимо календар ігор  за участю богуславської команди в турі:

27жовтня  10год.45хв. «Шершні» Богуслав -  «Спарта» Луцьк;

17год.00хв. «Шершні» Богуслав -  «Торнадо» Київ;

28 жовтня  13год.45хв. «Шершні» Богуслав -  «Морські вовки» Одеса:

18год.30хв. «Шершні» Богуслав – «Кременчук» Кременчук.

А любителів шкіряного м’яча очікують завершальні матчі футбольного сезону. На стадіоні «Колос» у суботу, 28 жовтня , свій заключний поєдинок у відкритій першості Київщини серед аматорів цього сезону проведе ФК «Богуслав». Його суперник- ДГ «Шевченківське» з Тетіївського району. Вийдуть футболісти на поле о 15.00 год.

Наступного дня один із головних футбольних трофеїв Богуславщини розіграють команди з Дибинець та Синяви Рокитнянського району. Чинний володар кубка та чемпіон району- «Гончарі», у матчі за Суперкубок району зустрінеться із срібним призером відкритого чемпіонату району – ФК «Синявське».Команди чекають на вашу підтримку. Розпочнеться гра о 13.00 год.

на стадіоні «Колос».