Громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Киданівської сільської ради

IMG_363616 листопада  2017 року у Киданівському сільському будинку культури відбулися громадські слухання з питань  забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Киданівської сільської ради. У заході взяли участь  керівник апарату райдержадміністрації Новосвітний О.В., начальник відділу організаційної роботи,  звернень громадян, внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату  райдержадміністрації Лінська О.В., завідувач сектору превенції Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області Володько В.В., дільничний офіцер поліції Горовенко О.В., сільський голова Зорич Б.Г., депутати сільської ради,  директор та педагогічний колектив Киданівського НВК, громадськість.

Дані Громадські слухання  дозволяють постійно здійснювати моніторинг оцінки діяльності працівників Богуславського відділення поліції, в тому числі дільничних офіцерів поліції на закріплених за ними територіях та дають змогу більш ефективно інформувати населення району про стан криміногенної обстановки на території Богуславського району Київської області. Також було проведено анонімне анкетування щодо стан у забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

В доповіді дільничного офіцера поліції зазначалось, що працівниками поліції Богуславського відділення поліції вживалися заходи щодо попередження правопорушень і розкриття скоєних злочинів, а також забезпечення надійної охорони громадського порядку в Богуславському районі.

Основну увагу Богуславське відділення поліції приділяли профілактиці злочинності. Проводилась профілактична робота з раніше судимими, власниками зброї, порушниками правил дорожнього руху тощо.

Володько В.В. підкреслив важливість сьогоднішніх громадських слухань та дав роз’яснення щодо реформи правоохоронної системи, проінформував присутніх про неукомплектованість штату працівників відділення поліції, дав роз’яснення на запитання присутніх, повідомив свої координати,  наголосивши на тісній співпраці із сільською радою.

За підсумками Громадських слухань та з метою покращення роботи з населенням району, попередження скоєння правопорушень та злочинів, Богуславському відділенню поліції рекомендовано  підготувати  відповідне клопотання до ГУ НП в Київській області щодо збільшення штатної чисельності дільничних інспекторів поліції та покращення стану матеріально-технічної бази.

IMG_3643IMG_3639IMG_3644IMG_3642