УВАГА! ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ В УКРАЇНІ

rbc.ua_6_1_16_-300x196За даними УкрГідрометцентру, в наслідок впливу активного циклону в Україні очікуються складні погодні умови: Протягом 9 лютого: в Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Житомиській, Черкаській, місцями Київській та Чернігівській областях сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини (приріст снігового покриву 10-20 см), на дорогах ожеледиця; в Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській областях сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь і налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. 8 лютого в Україні та вночі 9 лютого посилення вітру до 15-20 м/с. Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, роботи електричних мереж, комунального господарства у більшості областей країни (крім південних).

УкрГмц