Свято Олімпійського прапора в Богуславському гуманітарному коледжі.

Слідом за УНТЦ «Льодограй» святкову церемонію підняття прапора Національного олімпійського комітету України організували та провели в Богуславському гуманітарному коледжі імені І.С.Нечуя-Левицького. За участю відомих спортсменів України, області та міста 5 лютого 2018 року відбулася ця урочиста церемонія з нагоди  відкриття ХХІІІ Зимових олімпійських ігор в Пьончхані, які триватимуть з 9 по 25 лютого. Право внести Олімпійський прапор на урочистому відкритті надали кращим спортсменам коледжу: Владиславу Ткаченку (31 група «Фізичне виховання»), Миколі Лебідю та Ользі Шматок  (21 група «Фізична культура»).

Щирі  й теплі слова у підтримку відкриття ХХІІІ Зимових олімпійських ігор  висловив директор КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» Станіслав Лисак, завідувач сектору спорту Богуславської районної державної адміністрації Анатолій Даниленко.

На власному прикладі Олександр Матвійчук  – майстер спорту міжнародного класу по хокею, учасник чемпіонатів світу, п’ятиразовий  чемпіон України та володар Кубка України, головний тренер КДЮСШ КОО ФСТ «Динамо» по хокею, довів, що  вірити в себе та свої сили – невід’ємний чинник кожного спортсмена.

prapor_NOKUkrainu_koledg_3Юрій Старков – заслужений тренер по пауерліфтінгу, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України, Європи, світу серед ветеранів у своїй віковій категорії (версія WDFPF) довів, що дотримання рівноваги та спокою, впевненості, максимум фізичної праці, зусиль, дадуть гарні результати в майбутньому.

В святковій церемонії брали участь: Мар’яна  Перепелкіна  – майстер спорту України з велоспорту, Олександр Островський – майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України, Європи, світу серед ветеранів у своїй віковій категорії з пауерліфтингу (версія WDFPF), Неля Безотечеська  – майстер спорту СРСР зі спортивної гімнастики, Тетяна Момотенко  – кандидат в майстри спорту з лижних гонок, Віталій Восьмірко  – директор та тренер з футболу Богуславської ДЮСШ.

Свято не залишило байдужим жодного із близько трьохсот присутніх в залі. І все це через те, що справа стосується справжніх чемпіонів країни, олімпійських призерів, тих, хто творить себе, свій спортивний дух, силу та волю, примножує спортивну славу України. Ми розвиваємо себе – тому творимо нову спортивну державу.

prapor_NOKUkrainu_koledg

prapor_NOKUkrainu_koledg_1