УВАГА! ОБМЕЖЕННЯ В’ЇЗДУ ВЕЛИКОВАГОВОГО ТРАНСПОРТУ НА ТЕРИТОРІЮ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Також згідно рішення оперативного штабу Службі автомобільних доріг у Київській області доручено забезпечити своєчасне прибирання снігу для забезпечення безперебійного руху автомобільного транспорту. Голови райдержадміністрацій та міськвиконкомів організовуватимуть залучення спецтехніки для переміщення вантажних, великогабаритних транспортних засобів в місця організованого відстою, забезпечуватимуть місця обігріву водіїв та пасажирів.
Просимо водіїв враховувати цю інформацію, плануючи свої маршрути.
518547-300x198_1У зв’язку з погіршенням погодних умов  та з метою безперебійної роботи спеціальної  техніки  по забезпеченню руху транcпорту в Київській області вводиться обмеження в’їзду великовагових та великогабаритних транспортних засобів по дорогах області 8 лютого з 15:00 до 23:00 та 9 лютого з 03:00-08:00. Відповідне рішення було прийнято обласним міжвідомчим оперативним штабом з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та небезпечних подій під час погіршення погодних умов в осінньо-зимовий період 2017/18 року.

Просимо водіїв враховувати цю інформацію, плануючи свої маршрути.