Завдяки безстрашності Героїв Небесної Сотні історія України назавжди змінилася.

den_gidnosti_20_02_2018_2Вже рівно чотири  роки пройшло з часу сутичок протестувальників на Майдані. Юні хлопці, жінки та чоловіки вже не повернуться додому, не обіймуть рідних та близьких. Сумно та боляче згадувати ці події, адже ніхто не міг подумати ,що в 21 столітті, після всього пережитого нашим народом, все розпочнеться заново.

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Цього дня  в м. Богуслав відбулися урочистості та мітинг  біля  пам’ятного знаку Героям  Небесної Сотні. На  площі Я. Мудрого було проведено заходи  з нагоди вшанування патріотів, захисників України,  які полягли у буремні часи за гідність та свободу кожного з нас. В усіх православних храмах міста та району було проведено поминальні молебні  за загиблими Героями. Благочинний Богуславського району УПЦ КП о. Ігор  та духовенство Миронівського та Рокитнянського районів провели поминальну панахиду за загиблими.

Голова районної ради В.М. Замирайло, заступник голови райдержадміністрації О.П. Салата,  депутати районної, міської та сільських рад, керівники підприємств, установ, організацій району, учні та студенти  навчальних закладів міста та району, волонтери, учасники АТО, голови громадських організацій, політичних партій, учасники Майдану, громадськість, районні ЗМІ вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих  та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Всі присутні вшанували пам'ять наших загиблих земляків, які полягли в зоні АТО.

З промовою до всіх присутніх звернулися голова районної ради В.М. Замирайло та  активісти громадського руху Богуславщини, які згадали ті недалекі часи, коли відбулася революція не лише на Майдані, а й у свідомості кожного Українця. І саме завдяки безстрашності Героїв Небесної Сотні  історія України назавжди змінилася.

den_gidnosti_20_02_2018_1

den_gidnosti_20_02_2018