АПАРАТНА НАРАДА

0-02-04-96b8bba2cff45fde8f2fba84a359074fe7025f9d70427460ee72443c4bfe6c49_fullПід керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 26 лютого 2018 року відбулася щотижнева апаратна нарада  на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

На апаратній нараді обговорювалися актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, освіти.

Питання роботи медичної галузі району завжди стоїть на чільному місці у керівництва району,  зокрема: штатної забезпеченості кадрами, підвищення якості надання медичних послуг та отримання безкоштовних ліків за Урядовою програмою «Доступні ліки».Так, програма «Доступні ліки» надає можливість кожному українцю отримати безкоштовно або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями: серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма, діабет 2-го типу. Голова райдержадміністрації тримає на посиленому контролі питання реалізації Урядової програми.

Механізм роботи програми наступний: держава компенсує вартість лікарського засобу за найнижчою ціною, виробник (дистриб’ютор) якого подав заявку на участь в програмі «Доступні ліки». Саме такий препарат пацієнт отримає безкоштовно. Препарат, ціна на який не перевищує граничну оптово-відпускну ціну, пацієнт може отримати, доплативши лише різницю між розміром відшкодування за упаковку та фактичною ціною препарату. Ціну, яку повністю відшкодовує держава, встановив уряд після того, як її визначило Міністерство охорони здоров’я шляхом порівняння ціни на аналогічні міжнародні непатентовані назви у 5 сусідніх країнах України – Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії, Латвії. Так, у Богуславському районі можна отримати ліки за адресою:

Аптеки-учасниці Урядової програми

ТОВ «Є Аптека»

м. Богуслав,вул. Шевченка, 6

063-314-58-06

Щодо забезпечення Богуславської ЦРЛ продуктами харчування варто відмітити, що завдяки ініціативі голови райдержадміністрації Ірини Абрамівни Старенької та сільськогосподарських підприємств району,  ЦРЛ повністю забезпечена продуктами харчування.

Обговорили також питання роботи освітньої галузі району, а саме функціонування  КУ «Інклюзивно-ресурсний центр», забезпечення відповідного температурного режиму та дотримання санітарно-гігієнічних норм у дошкільних та шкільних навчальних закладах міста та району. Так, з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу, відповідно до рішення сесії районної ради (рішення сесії від 17.11.2017 року № 283-21-VII «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Богуславської районної ради Київської області») з 03.01.2018 року на базі Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3- гімназія» розпочала роботу Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Богуславської районної ради Київської області. Діяльність центру спрямована на раннє виявлення діток з особливими потребами і надання їм своєчасної консультативно-психологічної, психолого-педагогічної допомоги.

В інклюзивно-ресурсному центрі працюють: директор, практичний психолог, 3 вчителя-логопеда, які надають психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами, методичну допомогу педагогічним працівникам з питань організації інклюзивного навчання та консультативно-психологічну допомогу батькам таких дітей, тощо.

В даний час на обліку в центрі перебуває 18 учнів, які навчаються в інклюзивних класах, 4 вихованці з інклюзивних груп. Індивідуальної формою навчання охоплено 33 учні.

Фахівці центру проводять свою діяльність в кабінеті для спільних засідань та в сенсорній кімнаті, яка функціонує на базі Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3- гімназія».

Сенсорна кімната використовується для соціальної, фізичної реабілітації дітей, для індивідуальних та групових занять. У кімнаті є різні пристрої, які стимулюють шумові рецептори дитини, розвиток моторики, тактильні відчуття, логіку. На ремонт сенсорної кімнати  з районного бюджету виділено 10 тис. грн.

Ірина Абрамівна також проінформувала присутніх про підсумки ініційованого нею засідання Громадської ради при Богуславській райдержадміністрації, яке відбулося 23 лютого 2018 року  відбулося. За підсумками засідання було прийнято рішення вважати підвищення вартості тарифу на послуги пасажироперевезення ПП «Мережа-Авто» обґрунтованим.

Керівники відповідних районних служб доповіли по питаннях забезпечення правопорядку, охорону прав, свобод і законних інтересів громадян; субсидіювання населення  району; фінансування пенсійних виплат;  наповнення районного бюджету, здійснення контролю за цільовим використанням коштів, які було виділено з районного бюджету; забезпеченість посипковим матеріалом та паливом дорожньої служби району; оздоровлення пільгових категорій населення; проведення спортивних заходів у районі; робота КП «Богуславтепловодопостачання»; робота РС ГУ ДСНС України в Київській області.

Підсумовуючи нараду Ірина Абрамівна наголосила на посиленій мірі відповідності  керівників відповідних служб щодо  контролю ситуації в районі під час ускладнення погодних умов та забезпеченні сталого функціонування інфраструктури району.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

0-02-04-5cc1c69d5cbd26e5df62a855aa4a772a259669c52a2f0badbf14eada6bd2da26_full