Збоїв та аварійних ситуацій у функціонуванні важливих соціальних об’єктів та систем життєзабезпечення під час ускладнення погодних умов в Богуславському районі не зафіксовано.

Під головуванням голови Богуславської райдержадміністрації Ірини Старенької відбулося  засідання районного  міжвідомчого штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2017/18 року. У ході засідання були визначені основні заходи, які повинні бути здійснені в оперативному порядку відповідними службами для забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення на території району під час погіршення погодних умов. На засіданні штабу було окреслено обсяги робіт та виконавців по ліквідації наслідків несприятливих погодних умов.
Здійснено об’їзд доріг загального значення та перевірено готовність спецтехніки для переміщення вантажних, великогабаритних та великовагових транспортних засобів з місць спонтанного скупчення в місця організованого відстою. Вжито заходів щодо забезпечення безперебійної роботи задіяної в прибиранні снігу спеціальної техніки. Райдержадміністрацією укладено три договори з підприємствами на залучення важкої буксирувальної техніки на дорогах із складним для великовагового та великогабаритного транспорту профілем (підйоми-спуски).
Для належної координації служб забезпечено чергування відповідальних осіб на складних ділянках автошляхів. Райдержадміністрацією здійснюється координація діяльності Богуславського райДУ, КП «Богуславблагоустрій», ремонтно-дорожньої організації ПП «Татоян А.Г.», Богуславського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області та Богуславського відділення поліції Миронівського районного відділу поліції ГУ НП України в Київській області.
В населених пунктах Богуславського району організовано роботу 24 пунктів обігріву, зокрема, у Богуславській райдержадміністрації, усіх сільських та міській раді.
Для запобігання переохолодження  громадян соціальними працівниками спільно з головами сільських рад Богуславського району  в період похолодання проводяться відвідування помешкань громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми та одиноких осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
Також з метою недопущення випадків загибелі безхатченків та осіб, що опинились в складних життєвих обставинах Богуславським відділенням поліції Миронівського відділу Національної поліції України в Київській області організовано цілодобове патрулювання територій міста та району по виявленню таких осіб . На даний час таких осіб не виявлено.
Перевірено стан генераторів резервного живлення Богуславської центральної районної лікарні: знаходяться у робочому стані, паливно-мастильними матеріалами забезпечені.
Збоїв та аварійних ситуацій у функціонуванні важливих соціальних об’єктів та систем життєзабезпечення району станом не зафіксовано.
IMG_3762
На виконання протоколу №5 від 27.02.2018 чергового засідання та рішення від 27.02.2018  обласного міжвідомчого оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та небезпечних подій під час погіршення погодних умов в осінньо-зимовий період 2017/18 року повідомляємо, що згідно Плану спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, обласних установ, підприємств та організацій щодо запобігання надзвичайним ситуаціям у Київській області в осінньо-зимовий період 2017/18 року, приведено сили та засоби спеціалізованих служб Богуславського району в готовність до використання за призначенням. Так, під головуванням голови Богуславської райдержадміністрації Ірини Старенької відбулося  засідання районного  міжвідомчого штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2017/18 року. У ході засідання були визначені основні заходи, які повинні бути здійснені в оперативному порядку відповідними службами для забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення на території району під час погіршення погодних умов. На засіданні штабу було окреслено обсяги робіт та виконавців по ліквідації наслідків несприятливих погодних умов.
Здійснено об’їзд доріг загального значення та перевірено готовність спецтехніки для переміщення вантажних, великогабаритних та великовагових транспортних засобів з місць спонтанного скупчення в місця організованого відстою. Вжито заходів щодо забезпечення безперебійної роботи задіяної в прибиранні снігу спеціальної техніки. Райдержадміністрацією укладено договори з підприємствами на залучення важкої буксирувальної техніки на дорогах із складним для великовагового та великогабаритного транспорту профілем (підйоми-спуски).

Збоїв та аварійних ситуацій у функціонуванні важливих соціальних об’єктів та систем життєзабезпечення  під час ускладнення погодних умов в районі  не зафіксовано.