НАРАДА

IMG_403916 березня 2018 року  голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Старенька провела нараду по питанню профілактики негативних проявів в дитячому середовищі за участю профільного заступника голови адміністрації Олександра Салати, начальника відділу освіти райдержадміністрації Оксани Поліщук, начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Оксани  Калінської, заступника начальника Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Володимира Сорокуна.

Під час  наради було обговорено стан правопорушень серед дітей,  недопущення вживання дітьми алкогольних напоїв,  тютюнових виробів та здійснення контролю за продажем алкогольних напоїв неповнолітнім.

При обговоренні даних питань Ірина Абрамівна зобов’язала учасників наради  проводити профілактичні заходи у дитячому середовищі та роз’яснювальну роботу серед батьків. Також голова адміністрації дала доручення керівникам відповідних служб активізувати рейдову роботу по виявленню фактів  продажу алкогольних напоїв неповнолітнім та забезпечити контроль за місцями масового перебування дітей.

IMG_4040IMG_4039