Вітання до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

IMG_4064

16 березня 2018 року у актовій залі Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С.Нечуя-Левицького відбулися урочистості з нагоди Дня  працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина  Старенька, завідувач відділу з питань комунальної власності та  земельних відносин Богуславської районної ради Михайло Цюрупа, заступник міського голови Станіслал Хоменко, директор Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С.Нечуя-Левицького, депутат Київської обласної ради Станіслав Лисак привітали комунальників з професійним святом та    вручили кращим працівникам  грамоти, подяки та цінні подарунки.

Керівництво міста та району звернулося до всіх працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення зі щирими    словами вдячності: «Перш за все завдяки комунальникам з року в рік змінюється загальний вигляд нашого рідного міста: воно стає більш чистим, впорядкованим, освітленим, квітучим. Завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості,  населення стабільно забезпечується водою та теплом, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, проводиться ремонт житла, благоустрій та озеленення вулиць і скверів.

Напередодні професійного свята хочемо висловити щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя.

Дякуємо всім за щоденну напружену працю, бажаємо вам Божого благословення, миру, міцного здоров’я, благополуччя,  родинного затишку, досягнення нових професійних висот та многії літа».

На всіх присутніх чекав святковий концерт, який підготували  студенти Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С.Нечуя-Левицького.

IMG_4067