Прийом громадян

IMG_20180321_095053

21 березня 2018 року голова Богуславської райдержадміністрації Ірина Старенька  провела прийом громадян за участю заступника голови райдержадміністрації Олександра Салати та керівника апарату райдержадміністрації Олександра Новосвітнього. В ході спілкування з керівництвом районної державної адміністрації мешканці Богуславщини зверталися з питаннями, які стосуються життєдіяльності району, ділилися своїми проблемами та негараздами.

Громадяни  порушували питання   соціального захисту населення, зокрема,  порядку нарахування та отримання субсидій, земельні питання (оформлення спадщини), надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

В ході проведення прийому були   проаналізовані питання порушені   громадянами.  Частина із них   вирішена   в ході прийому,  надані кваліфіковані консультації та  рекомендації по вирішенню звернень. Питання, які потребують додаткового вивчення, взято на контроль відповідними службами району.

IMG_20180321_094922IMG_20180321_095053