На виконання доручення начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області  від  06.03.2018 року № 10  в рамках проведення «Тижня права» начальником Богуславського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану  Коваленко В.І.  спільно з  працівниками Служби у справах дітей Богуславської РДА  на загальношкільних батьківських зборах  Мисайлівського НВК (22.03.2018 року) та Дибинецького НВК (23.03.2018 року) проведено виступ на тему «Захист прав дітей та жінок: аліменти, протидія насильству.
Під час виступу батькам було роз'яснено  нові аспекти чинного  законодавства щодо відповідальності  за прояви домашнього насильства та невчасну сплату аліментів.
Також начальником відділу ДРАЦС  одночасно із розповсюдженням буклетів ознайомлено присутніх батьків та вчителів із запровадженим Міністерством юстиції України загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО», його метою та реалізацією.
IMG_6517_1DSCN2595DSCN2591IMG_6514DSCN2576DSCN2573