Районний фестиваль "Футбольні надії Київщини"

В змаганнях взяло участь 28 команд (учні 1-2 та 3-4 класів) закладів освіти І-ІІ та І-ІІІ ступенів. Команди були поділені на групи. На базі Богуславського НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3-гімназія» проходили  змагання  серед  учнів 1-2 класів, на базі  Богуславської СШ № 1 -  серед учнів 3-4 класів.
Футбольний турнір був переповнений спортивною наполегливістю та емоціями.
В результаті ігор визначились призери:
Серед команд 1-2 класів
ЗОШ І-ІІ ступенів:
1місце - Хохітвянський НВК
2місце - Побережківський НВК
3місце - Ісайківський НВК
ЗОШ І-ІІІ ст.
2місце - Медвинська ЗОШ
3місце - Богуславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3-гімназія»
Команди 3-4 класів місця розподілили наступним чином:
ЗОШ І-ІІ ст.
Жага до перемоги в фіналі дозволила здобути перше місце спортсменам-Шупиківського НВК, другу сходинку у футбольному турнірі посіли учні Бранепільського НВК, 3 місце - за командою Розкопанецької ЗОШ.
Серед команд ЗОШ І-ІІІ ст.:
1місце - Богуславська СШ № 1
2місце - Богуславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3-гімназія»
3місце - Медвинська ЗОШ
Вітаємо переможців, призерів та учасників змагань.
Командам-переможцям бажаємо успіхів та гідно представити Богуславщину в обласному етапі фестивалю «Футбольні надії Київщини».
Fytbolni_nadii_kuivshchunu_26_03_2018_4З метою активізації фізкультурно-спортивної роботи в закладах освіти району, популяризації футболу серед дітей, а також виявлення кращих команд для участі у обласному етапі змагань,  23 березня   2018 року в Богуславсьму районі проведено ІІ етап районного фестивалю «Футбольні надії Київщини».
Футбольний турнір був переповнений спортивною наполегливістю та емоціями.
В результаті ігор визначились призери:
Серед команд 1-2 класів
ЗОШ І-ІІ ступенів:

1місце - Хохітвянський НВК
2місце - Побережківський НВК
3місце - Ісайківський НВК
ЗОШ І-ІІІ ст.
2місце - Медвинська ЗОШ
3місце - Богуславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3-гімназія»
Команди 3-4 класів місця розподілили наступним чином:
ЗОШ І-ІІ ст.
Серед команд ЗОШ І-ІІІ ст.:
1місце - Богуславська СШ № 1
2місце - Богуславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3-гімназія»
3місце - Медвинська ЗОШ
Вітаємо переможців, призерів та учасників змагань.
Fytbolni_nadii_kuivshchunu_26_03_2018
Fytbolni_nadii_kuivshchunu_26_03_2018_1